Papagaiļu māja Suvalkos, Polijā

Papagaiļu māja Suvalkos, Polijā

19. Jul 2022, 12:19 Klintasmamma Klintasmamma

Šī vasara tik aktīva, ka īsti nav laika uzrakstīt par visām vietām, kur būts jau jūnijā, taču šī ir tā vieta, ar kuru noteikti vēlējos dalīties - papagaiļu māja. Uzreiz minēšu, ka papagaiļu mājas Polijā ir vairākas, tās meklētājā var meklēt ar nosaukumu "papugarnia", klāt pievienojot vēlamās pilsētas nosaukumu. Tās noteikti ir Krakovā un Varšavā, tāpēc tad, ja kāds ar bērniem dodas Zakopanes vai Energylandijas virzienā, noteikti iesaku uz īsu brīdi izbaudīt laiku ar papagaiļiem. Šie papagaiļi labprāt pavada laiku ar cilvēkiem, labprāt ēd no barības trauciņa, lido klāt, sēž uz pleciem, rokām, zariņiem. Uz mana pleca vienā brīdī sēdēja pat 3 papagaiļi:) Bērniem ieteiktu apģērbu ar garām piedurknēm, jo mana mazā divgadniece bija sajūsmā par pašiem putniem, taču teica, ka rociņai tomēr esot nepatīkami, ja ilgi sēž virsū. 

Fotogrāfijās neizdodas notvert ne 5% no sajūsmas, kas pārņem, tur esot, tāpēc iesaku pašiem doties un izbaudīt:) Kolēģi, kuriem šo vietu ieteicu, atzina, ka sajūsmā esot bijuši gan mazie, gan lielie! 

Nokļūšana

No Rīgas ir nedaudz virs 5 stundām, adrese: PapugarniaSuwałki, 1 Maja 31A, 16-400 Suwałki, Polija. Gan waze, gan google kartes to atrod bez grūtībām. Ielikšu arī pašas mājas fotoattēlu, lai ir vieglāk pamanīt:) 

Par stāvvietu nav jāuztraucas, vietas ir pietiekoši, tā ir dažu soļu attālumā no ieejas. 

Cita informācija

Pie pašas ieejas/uz mājas sienas var redzēt arī visas papagaiļu sugas, ko varēs iekšā ieraudzīt/satikt/pabarot, taču darbiniece, kas iekšā rūpējas par kārtību un pieskata papagaiļus un apmeklētājus, diemžēl ļoti slikti runā angļu valodā un nosaukumus nezināja, tāpēc iesaku laikus nofotografēt informāciju uz mājas sienas, lai tad, ja bērns grib zināt nosaukumu, varat to viegli atrast.

Darba laiks: 11:00-18:00 (katru dienu)

Biļešu cena: 2 pieaugušie+ 2 bērni (6 un 2 g.v.)+2 barības trauciņi maksāja mazāk par 20 EUR (laiks nav ierobežots)

Ņemiet vērā, ka maksāt var tikai skaidrā naudā poļu zlotos (bankomāts kājām ejamā tuvumā nav+tuvākais mūsu gadījumā nemaz nestrādāja). Ir gan dzirdēts, ka dažiem izdodas maksāt arī EUR, taču mums neizdevās pierunāt uz ko tādu.

Mājas lapas nav, bet jaunumiem var seot Facebook lapā https://www.facebook.com/PapugarniaSuwalki/about/?ref=page_internal

Pirms nokļūšanas telpā ar 70 papagaiļiem (25 sugas) būs jānoņem rotaslietas (ķēdītes, auskari, sprādzītes, u.c.)