Olaines karjers un bērnu pilsētiņa

Olaines karjers un bērnu pilsētiņa

26. Jun 17:34 sandux sandux

Ja ceļš ved uz Olaines pusi, meklējot atveldzējumu ūdenī, iesakām Līdumu karjera atpūtas vietu. 

Mēs turp devāmies arī, lai dotos pa tur ierīkoto dabas taku, kas ved tam apkārt, bet tas izrādījās neinteresants asfaltēts ceļš, tādēļ pēc pārsimts metriem griezāmies atpakaļ. Norādēs teikts, ka tā ir 2,8 km gara un pilnīgi izbraucama ar bērnu ratiņiem.

Bet atpūtas un peldvieta gan ir skaista un labiekārtota, uz pussalas. Tur ir gan grozi bumbas spēlēm un aktīvās atpūtas piederumi, gan arī laipa, kas ved ūdenī, un pat ūdens slidkalniņš.Ūdens ir tīrs un patīkams. Jārēķinās gan ar diezgan lielu cilvēku pūli, daži no tiem turpat cep gaļu.

Ja nepietiek ar bezmaksas izklaidēm, turpat ir arī papildu izklaižu iespējas ar maksas ūdens atrakciju un veikparku.Turpat ir arī busiņš ar ēdieniem. Kā rakstīts - apstājies, paēd, sāc, atkārto:)Turpat pieejamas divas bezmaksas ToiToi WC mājiņas, kas gan tik daudziem cilvēkiem šķiet par maz.

Kad esam prom no pludmales, dodamies uz vēl vienu bērnu atrakciju vietu - Olaines bērnu rotaļu pilsētiņu Zemgales ielā 40, kas atrodas Olaines Mežaparkā.Tā ir lielākā bērnu pilsētiņa Pierīgā. Vairāk nekā 800 kvadrātmetru lielā teritorija ir klāta ar gumijas segumu, kurā izveidoti reljefa kāpšanas kalniņi ar slidkalniņiem, alpīnisma kāpšļiem, batutiem, rāpšanās aizķerēm, virvēm un citām aktivitātēm. Gumijas segumā iestrādāti 2D un 3D elementi, kas ļauj bērniem droši pārvietoties, kā arī spēlēt klasītes, mācīties ciparus un burtus. Tālāk ir kāpšanas zona ar šūpolēm.Turpat pieejams kafijas automāts un pārdod saldējumu, bet WC tuvumā nemanījām.

Mājupceļā iegājām veikalā "Labais", kas atrodas Stacijas ielā 16 un priecēja ar zemajām cenām.

Ko Olainē iesakāt Jūs?