Nebaidies 2021.gadā sapņot lielus sapņus!

14. Jan 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sācies jauns gads, to noteikti daudzas no mums iesākušas ar sapņiem, kurus vēlas pārskatāmā laikā realizēt. Lai ikdienas skrējienā neaizmirstu par saviem sapņiem un tos sev regulāri atgādinātu, Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītāja Rūta veidoja savu vēlmju kolāžu.

To par labu veidu, kā sev atgādināt savus sapņus un vēlmes, atzīst arī iespēju mentore Evija Šalte. Viņa norāda, ka lielākais ieguvums no šī procesa ir aizdomāšanās par to, ko vēlamies, savas vēlmes vizualizējot, izmantojot attēlus no žurnāliem, pašu zīmētas bildes vai arī datorgrafiku. 

“Zinām, ka vizualizācija ir jau daļa no mūsu vēlmju piepildīšanas, jo tādējādi sākam aizdomāties par detaļām un to, vai tiešām tas, ko vēlamies, ir tas, ko arī gribam. Iespējams, vēlamies kaut ko vairāk,” saka Evija Šalte. Viņa atgādina, ka ļoti svarīgi, līmējot vēlmes un pie tām atgriežoties, ir uzdot sev vairākus jautājumus:

  • Vai tas tiešām ir tas, ko vēlos;
  • Kāpēc to vēlos;
  • Vai varu to pati ietekmēt, vai arī tas ir atkarīgs no citiem?

Vēlmju kolāža ir viens no veidiem, kā satikt savus  sapņus un tos ieraudzīt.

Lai gan bieži tiek uzskatīts, ka sapņus vajag pārvērst par mērķiem, Evija Šalte uzskata, ka mērķi dažkārt ir ar nedaudz negatīvu pieskaņu, jo no mums kaut ko pieprasa: “Tāpēc man labāk patīk palikt pie vārda “sapnis”, jo tas paredz neierobežotu fantāziju. Sapņot vajag lielus un drosmīgus sapņus. Jo lielāks sapnis, neiedomājamākas fantāzijas, jo lielākas iespējas!” Viņa atgādina, ka visi rāmji ir tikai cilvēku galvās, tāpēc atliek sapņot, darīt un piepildīt savas vēlmes.

Veidojot savu vēlmju kolāžu, Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītāja Rūta atzīst, ka tādējādi tiek nodefinētas savas vēlmes un, tiklīdz ir zināms, ko vēlies, sāc domāt vajadzīgajā virzienā. Viņa norāda, ka iepriekš veidojot šādas vizualizācijas, piepildījušies arī daudzi negaidīti sapņi un mērķi, kurus atlikusi. “Sapņo lieli,” mudina Rūta, sakot, ka pērn viņas daudzi mērķi brukuši, taču sapņi, neskatoties uz to, realizējušies.