Nāc uz Māmiņu Brokastīm! Iespējams, tieši tu tiksi pie dāvanu kartes V.O.V.A. Lingerie

Nāc uz Māmiņu Brokastīm! Iespējams, tieši tu tiksi pie dāvanu kartes V.O.V.A. Lingerie

07. Jan 2023, 18:48 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sievietes izdaiļo pasauli, veļa izdaiļo sievietes! Tāpēc mēs esam priecīgi, ka jau 11. janvārī Māmiņu Brokastu noslēgumā, līdz ar citām daudzām balvām, tiks izlozēta arī dāvanu karte no QUEEN Lingerie veikala V.O.V.A. Lingerie  apakšveļas iegādei!

Šī iemesla dēļ, lai nepalaistu garām vērtīgas satikšanās ar speciālistiem, degustācijas, aizraujošus stendus ar sadarbības partneriem un lekcijas, steidz pieteikties Māmiņu Brokastīm jau tagad! Pasākuma noslēgumā starp visām reģistrētajām dalībniecēm izlozēsim bagātīgu balvu klāstu.

REZERVĒ VIETU ŠEIT

11. janvāra Māmiņu Brokastu programma

  • 9.30 Reģistrācija (reģistrēties varēsi arī visa pasākuma garumā)
  • 9.50 - 10.05 Vecmātes ceļamaize, dodoties uz dzemdību namu (vecmāte Inese Valdmane)
  • 10.07 - 10.25 Nabassaites cilmes šūnas – neizmet, bet saglabā (Cilmes šūnu bankas pārstāve Kristīne Taube, vecmāte Inese Valdmane)
  • 10.30 - 10.50 Atbalsts un topošas māmiņas vajadzības (Starptautiski sertificēta dzemdību dūla, Gaidību telpas dibinātāja, Latvijas Dūlu apvienības valdes priekšsēdētāja Evija Ridūze-Skujiņa)
  • 10.55 - 11.15 Kā saprast, vai bērnam pietiek piena un kā palielināt piena daudzumu (Sandra Lase, zīdīšanas speciāliste)
  • 11.35 - 11.50 Konkursi un balvu izspēle

 

REZERVĒ VIETU ŠEIT

 

 

KAD?

11. janvārī no plkst.9.30 līdz 12.00

Reģistrācija sāksies 9.30, lekcijas sāksies plkst.10.00

KUR?

Modes un izklaides centrā "Riga Plaza"

CIK MAKSĀ IEEJA PASĀKUMĀ?

Ieeja pasākumā un pasākuma aktivitātes ir bez maksas

Atsauksmes par Māmiņu Brokastīm:

Jautājām māmiņām, kas viņām šajos pasākumos šķiet kā pievienotā vērtība un kāpēc pasākumus apmeklē vēl un vēl.

Dace gaida pirmo mazulīti: "Šodien esmu pirmo reizi uz šo pasākumu. Lai gan nevienu pagaidām šeit nepazīstu un neatnācu ar draudzeēm, nākamajās reizēs noteikti aicināšu līdzi arī draudzenes. Palides organizatoru komandai par pasākuma rīkošanu, foršajām un noderīgajām dāvaniņām. No lekcijām visinteresantākā šķita vecmātes Ineses Kampusas lekcija par epidurālo anestēziju."

Kristīne, divu bērnu mamma: "Izraušanās no mājām ir must have, jo īpaši tagad, kad esmu mājās ar diviem bērniem un ikdienā izmaiņas ir vajadzīgas. Forši, ka atšķirībā no citiem tirdzniecības centriem šeit īpaši padomāts arī par ģimenēm ar lielākiem un mazākiem bērniem- te ir gan rotaļu laukums, gan izklaides iespējas"

Gundega, audzina 1 bērniņu: "Mēs ar meitiņu un citām manām paziņām, ar kurām iepazināmies internetā, esam bijuši arī uz iepriekšējām Māmiņu brokastīm. Neliegšos, ka patīkami, ka ir dāvaniņas, ka pasākums ir bez maksas un ka šeit ir tik pozitīva gaisotne!"

*Pasākums publicitātes nolūkiem tiks fotogrāfēts un filmēts

**Dāvaniņas pie reģistrācijas saņems vismaz pirmās 150 māmiņas, kuras uz vietas reģistrēs savu ierašanos, papildus dāvanas būs  sarūpējuši atbalstītāji savos stendos

REZERVĒ VIETU ŠEIT

Ieskaties, kā mums gāja iepriekšējos pasākumos!