Mīli sevi un esi laimīga

Mīli sevi un esi laimīga

06. Feb, 11:47 Iveta - tereeze Iveta - tereeze

Dažkārt vēlem būt perfektai man prasīja pārāk daudz laika un enerģijas. Esmu kā slima uz mājas tīrību un kārtību it visā un domājot par trešo uzdevumu esmu guvusi kārtējo apstiprinājumu, ka man no šī jātiek vaļā. Šis perfekcionisms man traucē baudīt dzīves mirkļus kopā ar ģimeni un vispār traucē. Līdz ar to nolēmu veltīt mazāk laika skriešanai pēc ideāla un veltīt vairāk laika ģimenei.

  1. Vairāk laika kopīgām brīvdienām. Vienkāršām brīvdienām, ne ideāli izplānotām pa detaļām, tas rada lieku saspringumu un ja kas nenorit kā plānots, tas manī rada emociju izvirdumu.
  1. Kādu brīdi atrast tikai sev. Kopš dēliņa piedzimšanas laiks sev krietni sarucis, pat frizieris izpaliek un par cik tūlīt, tūlīt jau pavasaris vajag sevi uzpucēt. Jo man jābūt skaistai mammai un sievai (bet ne perfektai, tas lai paliek citām).
  1. Jāmācās pateikt ‘’Nē’’. Tas man ir grūti, jo man patīk visiem izpatikt, cenšos visu izdarīt, ko man palūdz un brīžos, kad kādu darbiņu aizmirstu, jūtos ļoti slikti.

Lai arī cik ļoti gribētos visus notikumus ap sevi kontrolēt, tas nav iespējams! Mums jāpalaiž šo vēlmi debesīs un jānotic, ka viss tāpat atrisināsies. Jā, būs nepatīkami un skumji, bet nav iespējams visu kontrolēt.

Paldies projektam par iespēju palūkoties uz sevi no citas puses un iespēju saprast, ka neviens nav ideāls.