Ar Marsiešiem festivāls vienmēr izdevies!

Ar Marsiešiem festivāls vienmēr izdevies!

01. Jun 2018, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Jau ceturto gadu, Marsieši ir Māmiņu kluba Vasaras festivāla lielākais draugs. Vitamīnu un minerālvielu komplekss MARSIEŠI, ik gadu rūpējas par to, lai ikvienam festivāla apmeklētājam būtu iespēja izbaudīt kosmosa spēku un iegūt nepieciešamo enerģiju dažādo festivāla aktivitāšu baudīšanai.

Visas dienas garumā bērnu vitamīnu Marsieši stendā varēja tikt pie brīnišķīgiem piemiņas foto - īpašajā Marsiešu foto stūrītī, kopā ar īstu ciemiņu no tālās Marsiešu galaktikas. Tāpat, katram Marsiešu stenda apmeklētājam bija iespēja pagatavot sev īpašu piemiņas dāvaniņu - nozīmīti ar sevis izvēlētu zīmējumu! 

20180605130443-95964.jpg

Cerams, ka festivāla laikā izdevās atrast arī saviem bērniem piemērotāko vitamīnu un minerālvielu kompleksu, kurus festivāla laikā bija iespēja gan nogaršot, gan iegādāties par īpašām cenām. Tāpat -  Marsiešu meitenes vienmēr ir smaidīgas un palīdz un pastāsta visu par to, kas ir nepieciešams augoša bērna organismam un kādus vitamīnus labāk izvēlēties. Nav jau tā, ka noslēdzoties festivāla, mūsu draugs Marsieties dodas atkal tālajā galaktikā.

Arī ikdienā viņu var sastapt tepat, virutālajā pasaulē, piemēram - ŠEIT>>>, kur  var iepazīties gan ar bērniem piemērotiem vitamīniem, gan dažādam interesantām aktivitātēm vai spēlēm, kuras ir ļoti noderīgas ikdienā, kad aprūkstas ideju bērnu izklaidēšanā.

20180605124728-40727.jpg

PALDIES, MARSIEŠI, KA BIJĀT KOPĀ AR MUMS FESTIVĀLĀ! 

Gaidīsim tikšanos nākamajā gadā! 

Marsieši ir vitamīnu un minerālvielu komplekss bērniem, kas satur svarīgos vitamīnus, minerālvielas un citas aktīvas vielas, kas nepieciešamas bērnu augšanai un attīstībai. Ir noteikti jāatceras, ka Marsiešu vitamīnu, lai arī cik garšīgi tie nebūti, tās nav končas, bet gan uztura bagātinātāji, kuri  vienmēr ir jālieto vecāku uzraudzībā.  Kā arī der atcerēties, lai gan Marsiešu vitamīni ir lielisks palīgs vecākiem, jo satur visus labos un nepieciešamos vitamīnu un minerālvielas, tie noteikti neaizstāj veselīgu uzturu.

Marsieši ir bērnu iecienītākie multivitamīni visā galaktikā! 

Māmiņu klubs, 2018