Man patiešām ir prieks par labiem tēviem.

09. Apr 2015, 16:09 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šoreiz es neveidošu savu mini blogu par to cik labs tētis ir mans vīrs mūsu meitai, neskatoties uz to, ka sākums mums bija grūts. Man pašai šāda veida blogus ir nedaudz garlaicīgi lasīt.

 

Par ko es aizdomājos? Par to, ka mūsdienās tēvi vairāk iesaistās bērnu dzīvē un audzināšanā. Ja pirms gadiem..hmm...10-20(labi, es neminēšu cik) lielākoties uz ielām bija māmiņas ar ratiem, tad tagad šķiet ir otrādi. Arvien biežāk tēti stumda ratiņus. Piemēram, vakar, ejot garākā pastaigā, stundas laikā redzēju (kopā saskaitīju) 6 tēvus ar ratiņiem. Super!

smukinja86 smukinja86 09. Apr 2015, 18:32

Man 28 un Mans Tētis visus darbiņus mammai palīdzēja. Pārnākot no darba uzreiz skrēja pie manis😀un mamma palaida atpūsties😀

09. Apr 2015, 18:26

Es dzīvoju brīnišķīgā vietā- pretī parkam. Brīvdienās tur mudž ar tētiem kuri stumj ratiņus, gan ar tiem, kuri ar lielākiem skrien pa zālīti, gan ar tiem, kas lēkā pa rotaļu laukumu. Super❤

09. Apr 2015, 16:36 pandulaacis

Super. Man tēvs bija klāt tikai tajā brīdī, kad uztaisīt vajadzēja.

pandulaacis pandulaacis 09. Apr 2015, 09:42

Neko nezinu - mani tētis gan midzināja pa naktīm, gan ratos vizināja (man ir 25).
😀

08. Apr 2015, 22:31 Elīna03

man tāpat

Elīna03 Elīna03 08. Apr 2015, 22:01

😀 Es vienmēr ar smaidu noskatos uz šiem tēviem, jo kādai mammai ir laiks sev 😀