Māmiņu Klubs testē: Fillerina un Crescina kosmētika

23. Apr 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Rūpējoties par savu skaistumu, Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītāja Rūta un Superbēbīša māmiņa Melānija piekrita izmēģināt Fillerina un Crescina kosmētiku, daloties savā pieredzē ar Māmiņu Kluba TV skatītājiem.

Šobrīd, kad pagājis jau zināms laika posms no izmēģinājuma sākuma, gan Rūta, gan arī Melānija dalījās ar savu pieredzi, kā arī devās pie speciālistiem, kuri novērtēja lietoto produktu efektivitāti.

Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītāja lieto Fillerina

Kā atzīst Rūta, Fillerina dermokosmētikas lietošana viņai bijusi interesanta un ļoti forša pieredze. “Atceros, ka pirmajā reizē, kad saņēmu produktus un tos izmēģināju, man vispirms bija jāiemācās tos lietot, jo pirmo reizi manā sejas kopšanas līdzekļu plauktiņā nonāca kas tamlīdzīgs,” stāsta Rūta, atzīstot, ka viņa ir ļoti aizrauta ar rezultātu un redz sejas ādas uzlabojumus.

Pozitīvo rezultātu novērtē arī preventīvās medicīnas ārste, Dr. med. Agnese Ruskule, norādot, ka šobrīd Rūtas āda ir optimāli mitrināta un izvēlētā kosmētika bijusi ļoti kvalitatīva. “Gribu pieminēt, ka ir ļoti svarīgi izvēlēties kosmētiku ar tādām hialuronskābes molekulām, lai tās mitrinātu un koptu divus ādas slāņus – gan dermālo, gan epidermālo jeb ādas virsējo slāni. Jo dažādāki ir hialuronskābes blīvumi, jo optimālāk abi ādas slāņi tiek mitrināti,” norāda ārste. Speciāliste iesaka Rūtai pavasarī lietot ar hialuronskābi bagātinātus krēmus, savukārt rudens un ziemas periodos izvēlēties bagātinošus krēmus, lai ar lipīdiem bagātinātu ādas virsējo slāni.

Lai āda spētu elpot un atjaunoties, tai jābūt tīrai  – tātad to nepieciešams atbrīvot no visiem ikdienas netīrumiem. Ādu ir svarīgi attīrīt gan no rīta, gan vakarā, izvēloties piemērotus attīrošos līdzekļus. Naktī mūsu āda atjaunojas, tāpēc atmirušās ādas šūnas ir pirmā lieta, kas jānotīra no sejas rīta agrumā. PreFillerina ir īpašs krēmveida līdzeklis padziļinātai ādas attīrīšanai, kura galveno sastāvdaļu pamatā ir dažādu molekulmasu hialuronskābe un saharozes esteri, kas mitrina, baro un atjauno.  Šis līdzeklis ir piemērots visiem ādas stāvokļiem (tipiem) un tas sagatavo ādu tālākai apstrādei, veicinot aktīvo sastāvdaļu optimālu iekļūšanu dermā.

Hialuronskābe ir viena no svarīgākām dabiskajām mūsu organisma sastāvdaļām. Tā strādā mūsu audos, saistot un pievelkot ūdeni, veicinot kolagēna un elastīna sintēzi, aizsargājot ādu no brīvajiem radikāļiem, tādā veidā palīdzot mums izskatīties jauniem.

 Fillerina ir  inovatīvā dermo-kosmētika: pildviela (filleris) ar 6 un 9 dažādām hialuronskābes molekulām, kas, pateicoties to dažādajam lielumam, nodrošina iekļūšanu dermā, tādējādi veicot audu aizpildīšanu.

Fillerina 14 dienu kosmētiskā filleru procedūra ir unikāla alternatīva HIU mikroinjekcijām, kā arī ideāla pēc injekcijām ādas stāvokļa uzturēšanai.

Par Melānijas matu skaistumu rūpējas CRESCINA TRANSDERMIC

Būtiskas izmaiņas šajā periodā piedzīvojuši arī Melānijas mati, kas pēc otrā bērniņa piedzimšanas bija kļuvuši trausli un pastiprināti izkrita. Kā skaidro “Ekostudija” vadītāja, friziere Inese Pumpure, matu izkrišana mūsdienās ir ļoti liela problēma, piedevām, ļoti daudzi cilvēki sūdzas, ka mati pārstāj augt. “Pamanīju, ka tagad Melānijas mati ir piepildītāki, matu struktūra ir biezāka un tie kļuvuši spīdīgāki. Rezultāts ir acīmredzams.” Tam pievienojas arī pati Melānija, sakot, ka pēc Crescina produktu lietošanas mēneša garumā, mati ir dabiski spīdīgi, kuplāki un aug, piedevām, matus nepieciešams mazgāt daudz retāk.

CRESCINA TRANSDERMIC ir unikāls līdzeklis, kas atjauno matu augšanu un novērš to izkrišanu un retināšanos. Tas ir jaunums Latvijas tirgū, taču eksperti jau augstu novērtējuši tā lieliskos rezultātus. Šveicē patentēts dermokosmētisks līdzeklis ampulās ir ērts lietošanai mājās. Pateicoties transdermālajai tehnoloģijai, aktīvās sastāvdaļas var iekļūt caur matu sistēmu ne tikai pa folikulas atveri, bet arī caur galvas ādas slāņiem, ko veicina to mazais molekulārais svars un 3 pievienotie stimulatori (pentilēnglikols, decilēnglikos, kaprilglikols).

Būtiski ir arī pareizi attīrīt matus. Piemēram, taukainai galvas ādai nepieciešams pīlings un mitrināšana, bet sausiem matiem - barošana un aizsardzība. Crescina Transdermic piedāvā pīlinga šampūnu, ko ieteicams lietot 2 reizes nedēļā, lai atbrīvotu galvas ādu no liekā sebuma. Šampūna pamatā ir aktīvās sastāvdaļas no Crescina Transdermic ampulu preparātiem. Patentētais komplekss, kas satur aminoskābes cisteīnu un lizīnu - galvenās komponentes, kas atbild par keratīna veidošanos mata folikulā un augu izcelsmes augšanas faktora glikoproteīnu, kas “pamodina” snaudošos matu sīpoliņus. Hidrolizētais keratīns, pateicoties savam mazajam molekulārajam svaram, pievienojas matu keratīnam, tādējādi padarot tievos matus apjomīgākus. Šis šampūns efektīvi noņem netīrumus, lieko taukainību, blaugznas un novērš statisko elektrību, neradot agresīvu ietekmi uz jutīgu galvas ādu. Sastāvā ir glicerīns, kas mitrina, baro un aizsargā matus. Tas piešķir apjomu plāniem matiem, padara tos elastīgākus, bet ne smagākus. 

Produktus meklē lielākajās aptiekās, internetaptiekās un www.labo-baltic.eu