Māmiņu Kluba TV raidījuma lielajā intervijā 28.novembrī - Zaiga Pūce

26. Nov 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šīs svētdienas raidījums būs ļoti īpašs, jo klāt Pirmā advente. Sāksim gaidīšanas ceļu līdz Ziemassvētkiem.

Ik svētdienu visu Adventes laiku, gluži tāpat kā visas pārējās svētdienas gadā, kopā ar jums būsim arī mēs - Māmiņu Kluba TV raidījums. Tiekamies jau svētdien, 28.novembrī, plkst. 9.20 kanālā STV Pirmā!

Svētdienas raidījuma lielajā intervijā tiksimies ar Sabiedrības integrācijas fonda vadītāju Zaigu Pūci.

Svētdien sākas Adventes laiks. Gatavosimies svētkiem kopā ar bērniem! Sarunā ar eksperti runāsim par to, kāpēc ir tik svarīgi iesaistīt bērnus gan Adventes vainadziņa darināšanā, gan piparkūku cepšanā un citos svētku laika darbiņos.

Pēdējā laikā aizvien biežāk runājam par lietu ilgmūžību, un tā vietā, lai pirktu jaunas lietas, piešķiram lietām otru dzīvi. Otru mūžu mēbelēm bērnistabā dod arī Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītāja Rūta, pārkrāsojot meitu līdzšinējās mēbeles. Kā viņai veicās, lūkosim svētdien raidījumā.

Lai arī cik spilgts būtu grūtniecības periods, ar laiku tas atmiņā var arī pabālēt, tāpēc lieliska ideja ir iemūžināt gaidību laiku fotosesijā. Raidījumā ieskatīsimies Bēbīšu kluba topošo vecāku fotosesijā!

Nereti pēc dzemdībām sievietes mati kļūst trauslāki, pastiprināti izkrīt, tāpēc tiem nepieciešamas īpašas rūpes. Raidījumā tiksimies ar jauno māmiņu Lanu, kura dosies uz galvas ādas un matu diagnostiku, kas ļaus noteikt matu kopšanai piemērotākos līdzekļus.

Ja mašīna nevar braukt bez degvielas, cilvēkam piemīt spēja izturēt arī tad, ja kādu laiku nav bijusi iespēja izgulēties. Tiesa, cik laimīga un ar dzīvi apmierināta var būt māmiņa, kura nav izgulējusies? Spēku izsīkums, nīgrums, pazemināte imunitāte. Raidījumā tiksimies ar ārstu, kurš skaidros par miega nozīmi un arī par citiem aspektiem, kas svarīgi imunitātes stiprināšanai.

Tiekamies 28.novemrbrī plkst. 9.20