Māmiņu Kluba Lieldienu TV raidījumā viesosimies pie Gundegas Skudriņas

07. Apr 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Aprīlis šogad iegadījies pavisam viltīgs, līdzi atnesot arī sniegu, taču, lai arī kādus pārsteigumus mums piespēlētu daba, ar Māmiņu Klubu viss ir prognozējami - tiksimies kā ik nedēļu - svētdien plkst. 8.55 STV Pirmā!

Lieldienu raidījumā tiksimies ar radošo un pozitīvo personību Gundegu Skudriņu.

Jautājums par to, kā pareizi nēsāt bēbīti, parasti izsauc asas diskusijas ne tikai māmiņu, bet arī pašu speciālistu vidū. Ko izvēlēties labāk – slingu vai ergosomu? Ja izvēlas slingu, kā to pareizi lietot? Pēc padoma vaicāsim sertificētai bērnu nēsāšanas konsultantei, zīdīšanas konsultantei Evitai Žvagiņai-Jākobsonei.

Brīdī, kad viesojamies pie mazā Everta, Superbēbītim jau apritējušas 2 nedēļas. Māmiņa Kitija raidījumā dalīsies ar zīdīšanas pieredzi, norādot, ka plāno veidot piena banku, lai nepieciešamības gadījumā uz brīdi varētu atstāt bērniņu arī ar tēti.

Kad Lieldienās būs gana ēsts olas, tev noderēs mūsu foršā recepte, lai pagatavotu gardus Lieldienu mīklas zaķīšus, kas svētkus padarīs ievērojami saldākus.

Runājot par veselīgu grūtniecību, reizēm tomēr nākas saskarties arī ar dažādiem mītiem, jo sabiedrībā vēl aizvien pastāv uzskats, ka topošajai māmiņai ir jāēd par diviem. Vai tā patiesi ir, vaicāsim ginekoloģei Alisei Vigulei.

Vecāki var novērtēt savu bērnu sociālās prasmes, vērojot, kā viņi spēlējas un sadarbojas ar saviem vienaudžiem. Zināšanas un izpratne par dažādiem socializēšanās posmiem var palīdzēt vecākiem pielāgot bērnu vecumam atbilstošu rotaļu vidi un labāk izprast, kā veiksmīgāk pāriet uz nākamo attīstības posmu. Svētdienas raidījumā skaidrosim, kā mainās bērna socializēšanās un rotaļāšanās dažādos vecuma posmos.

Šķiet, tas bija tik nesen, kad kuplā pulkā tikāmies Sieviešu Festivālā. Svētdienas raidījumā atskatīsimies, kā mums tajā gāja.

Pastāv dažādi viedokļi par to, no kāda vecuma bērnam jādod padzerties ūdeni. Lai rastu atbildi uz šo jautājumu, svētdienas raidījumā tiksimies ar uztura speciālisti.

Tiekamies 9. aprīlī plkst. 8.55