Māmiņu Kluba Labdarības Fonds lūdz ziedot mazajam Oliveram redzes un kustību atgūšanai

21. May 15:11 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Oliveram ir 5 gadi, viņš ir praktiski nekustīgs un neredzīgs. Viņa mazā dzīve tiek pavadīta mammas rokās vai ratiņos!

Piedzīvojot traumatiskas dzemdības, Olivers auga, mēģināja izrunāt vārdiņus, stāvēt kājās, bet 10 mēnešu vecumā puisēnām sākās komplikācijas un asiņošana smadzenēs. Pavadīta ilgstoša ārstēšanās slimnīcās, taču bez rezultātiem. Vecāki uzņēmušies Oliveru vest uz dažādām terapijām un rehabilitāciju, taču viena cerība ir cilmes šūnu terapija ārvalstīs, kas jau palīdzējusi daudziem bērniem.

Nekas nav smagāks mammai kā noraudzīties sava bērna ilgstošajā cīņā! Katrs attīstības solis ir svarīgs un liek nezaudēt cerību!

Aicinām atbalstīt Oliveru, lai viņš varētu doties uz ārvalstu klīniku jau šovasar. Pirmajam posmam nepieciešami 3500 eiro.

Māmiņu Kluba Labdarības fonds jau līdz šim ir palīdzējis vairākiem bērniem ar ārstniecību ārvalstu klīnikās un ar sabiedrības palīdzību ir bijis iespējams segt ārstniecības izdevumus. Bērniem ir sākusies jauna dzīve un jaunas iespējas! Paldies! Kopā mēs varam!

 

Ziedojums uz Māmiņu Kluba Labdarības Fonda kontu (*visi ziedojumi ar norādi "Oliveram" tiek novirzīti tieši ārstēšanas nodrošināšanai):

MĀMIŅU KLUBA LABDARĪBAS FONDS

Reģ.Nr. 40008273324

Ziedojumu konts: LV27UNLA0055000548342

Kontaktinformācija:

e-pasts: fonds@maminuklubs.lv