Māmiņu Kluba 3.aprīļa TV raidījumā aktualizēsim jautājumu par vardarbību bērnudārzos

01. Apr 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sveiciens aprīlī! Svētdienas rītā atkal tiksimies, lai uz brīdi rastu mieru no ikdienas steigas un veltītu laiku vērtīgām sarunām un jautājumiem, kas svarīgi gan topošajiem, gan arī jaunajiem vecākiem.

Tiekamies jau šo svētdien, 3. aprīlī, plkst. 9.20 kanālā STV!

Arvien skaļāk sabiedrībā izskan dažādi stāsti par vardarbību bērnudārzos, tāpēc svētdienas Māmiņu Kluba TV raidījumā aktualizēsim šo tēmu, lai runātu, kas pie tās vainojams – pirmsskolas pedagogu trūkums, izdegšana vai necienīga attieksme pret bērniem? Par to, kādai jābūt mazulim draudzīgai bērnudārza videi un aprūpei, skaidrosim sarunā ar vecāku iecienīto fizioterapeiti un pedagoģi Klaudiju Hēlu.

Sarunā ar fitnesa treneri atgādināsim sen zināmo patiesību, ka fiziskās kustības palīdz gan lieliem, gan maziem ikdienā justies labāk, veselīgāk un laimīgāk.

Kolikas rada trauksmi un sliktu pašsajūtu ne tikai mazulim, bet arī viņa vecākiem, kuri dienu no dienas atrodas bērniņam blakus. Kā palīdzēt bēbītim laikā, kad piemeklējušas kolikas, skaidrosim svētdienas raidījumā, uzdodot šo jautājumu pediatram.

Augot mazulim, mainās arī dažādi hendlinga pamatprincipi, tāpēc raidījumā svētdien tiksimies ar fizioterapeiti, kura pastāstīs, kā pareizi turēt, ģērbt un celt bēbīti, kurš sasniedzis jau 3 mēnešu vecumu.

Vai zināji, ka kolagēns veido līdz pat 70% no mūsu ādas masas? Tiesa, stresa, uztura un citu apstākļu iespaidā, kā arī līdz ar gadiem, tā daudzums ādā samazinās, tāpēc āda kļūst mazāk elastīga, veidojas grumbiņas. Raidījumā runāsim ar dermatoloģi, kura ieteiks produktus, kurus lietot, lai uzņemtu kolagēnu dabīgā veidā, kā arī dalīsies ar nosacījumiem, pēc kādiem kolagēnu izvēlēties uzņemšanai papildus.

Māmiņu Kluba raidījumā izmēģināsim Latvijā ražoto ādas kopšanas līdzekļu sēriju pusaudžiem, kuru piedāvā ražotājs "Dzintars".

Tiekamies 3.aprīlī plkst. 9.20