Māmiņu Kluba 19. februāra TV raidījumā - Maija Doveika

17. Feb 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mums vienmēr ir liels prieks ar jums tikties svētdienu rītos. Un šī svētdiena, protams, nebūs izņēmums.

Šajā svētdienā plkst. 8.55 slēdz iekšā STV, jo mēs esam sarūpējuši tēmas, kas aktuālas gan topošajām māmiņām, gan arī ģimenēm, kurās jau aug bērni.

Šo svētdien raidījumā "Māmiņu Klubs" runāsim par sieviešu spēku un to, ko pārņemam no dzimtas sievietēm. Lielajā intervijā pie mums viesosies teātra dīva Maija Doveika, lai runātu ne tikai par sieviešu dzīves līkločiem, bet arī jauno filmu "Mātes piens", kurā Maija spēlē galveno lomu.

Noteikti esi dzirdējusi vārdu "piesaiste", taču kā tā veidojas un kāpēc ir tik svarīga bērna attīstības procesā? Par to svētdienas raidījumā iztaujāsim biedrības "Tēvi" nodarbību vadītāju Lauri Bokišu.

Kopā ar Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītāju Līvu turpināsim atklāt dažādus instrumentus, kas sievietei var palīdzēt dzīvot gan emocionāli, gan arī fiziski labāk un veselīgāk. 

Māmiņu Kluba jaunākajā raidījumā izvaicāsim pediatri Dairu Brenču, lai uzzinātu, kad un ar ko sākt mazuļa pirmo piebarojumu.

Mūsu, mammu, ikdiena ir tik ļoti skrejoša un pieblīvēta ar dažādiem pienākumiem, tāpēc ļoti bieži nemaz neatliek laika sev pašai. Tomēr, ai, kā to vajadzētu! Dosimies ciemos pie māmiņas Ilzes, lai uzzinātu viņas mazo noslēpumu, kas palīdz atgūties no dienas skrējiena un stresa.

Svētdienas raidījumā smelsimies ideju gardai un veselīgai maltītei, pagatavojot kvinojas sautējumu ar baravikām. Izklausās ne tikai gardi, bet tā patiesi arī garšo, tāpēc obligāti izmēģini recepti arī savās mājās!

Tiekamies 19. februārī plkst. 8.55