Lindex ziedo 119 000 eiro iniciatīvai HERhealth

Lindex ziedo 119 000 eiro iniciatīvai HERhealth

14. Mar 2018, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Jau otro gadu pēc kārtas Lindex par godu Starptautiskajai sieviešu dienai ziedoja 119 000 eiro no 8. martā gūtajiem ieņēmumiem HERhealth — iniciatīvai, kuras mērķis ir uzlabot tekstilrūpniecībā strādājošo sieviešu zināšanas par veselību un viņu piekļuvi veselības aprūpes pakalpojumiem.

“Ir patīkami pievērst uzmanību Starptautiskajai sieviešu dienai šādā veidā. Uzņēmums Lindex katru dienu strādā, lai dažādos veidos atbalstītu sievietes visā pasaulē, un HERhealth ir fantastiska iniciatīva, kas būtiski ietekmē daudzu sieviešu dzīvi”, stāsta Lindex uzņēmuma ilgtspējības vadītāja Anna-Karīna Dālberga (Anna-Karin Dahlberg). 

HERhealth ir izglītības programma, ko vada organizācija “Bizness sociālajai atbildībai” (Business for Social Responsibility — BSR), un tā nodrošina tekstilrūpniecībā strādājošo sieviešu izglītošanu un apmācību veselības jautājumos. Lindex kopš 2012. gada sadarbojas ar HERhealth gandrīz 20 Lindex piegādātāju rūpnīcās. Ar šī gada ziedojumu Lindex uzsāks vēl vairāk HERhealth projektu vēl lielākā skaitā rūpnīcu.
Kopš sadarbības sākuma uzņēmums Lindex ir nodrošinājis apmācību aptuveni 22 000 tekstilrūpniecībā strādājošo sieviešu Bangladešā, Kambodžā, Ķīnā, Indijā, Mjanmā un Pakistānā, bet mēs uzskatām, ka informācija ir sasniegusi vēl vairāk sieviešu, jo daudzas no apmācītajām sievietēm šīs zināšanas nodod tālāk ģimenes locekļiem, draugiem un kaimiņiem.