Lindex klienti ziedo miljonus krūts vēža izpētei

Lindex klienti ziedo miljonus krūts vēža izpētei

25. Nov 2016, 14:27 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kopā ar saviem klientiem Lindex ir savācis 1.2M EUR visās uzņēmuma pārstāvētajās valstīs.

Lindex ar dažādu aktivitāšu palīdzību ir sekmējis cīņu pret krūts vēzi. Galvenā aktivitāte ir īpaši veidotās kolekcijas „Pink Collection” pārdošana — 10% no preču pārdošanas cenas tiek ziedoti. Arī rozā ādas rokassprādzes un ikgadējās Rozā lentītes pārdošana ir sniegusi krietnu artavu šī gada ziedojumu vākšanā.  

„Esmu ļoti lepns par to, kā mēs kopā ar saviem klientiem fantastiskas apņēmības pilni esam snieguši ieguldījumu cīņā pret krūts vēzi. Tā kā mūsu klienti un darbinieki ir pārsvarā sievietes, un šī slimība galvenokārt skar tieši sievietes, šī mums ir īpaši svarīga problēma,” saka Lindex izpilddirektors Ingvars Larsons (Ingvar Larsson).

Cīņa pret krūts vēzi Lindex ir nozīmīga sociālā ieguldījuma daļa, un modes uzņēmums lepojas ar to, ka ir galvenais Rozā lentītes kampaņas partneris kopš 2003. gada. Gadu gaitā šis ieguldījums ir ļāvis sniegt finansiālu atbalstu vēža izpētes jomā un palielināt sabiedrības informētību par šo slimību. Latvijā kampaņas ietvaros, ar Lindex klientu līdzdalību, tika savākts 14951 eur, kas nonāks onkoloģisko pacientu atbalsta organizācijas  “Dzīvības koks” rīcībā.

“Milzīga pateicība par līdzcilvēku atbalstu sievietēm ar krūts vēža diagnozi. Ikviens pirkums šīs kampaņas ietvaros pauž solidaritāti un cieņu cilvēkiem, kuri saskārušies ar šo hronisko slimību, un tieši emocionālais atbalsts ir tas, kas var ievērojami atvieglot ārstēšanas procesu. Šis ziedojums palīdzēs turpināt ikdienas darbu, sniedzot psiholoģisko atbalstu sievietēm ar krūts vēzi un viņu tuviniekiem, kā arī daļa tiks veltīta psihosociālās rehabilitācijas centra „Spēka avots” izveidei Dignājā, Jēkabpils novadā. Tur paredzēts realizēt programmu, kas onkoloģiskajiem pacientiem sniegs gan profesionālu informāciju par onkoloģiju, gan ļaus līdzdarboties grupu nodarbībās psihoterapeita un mākslas terapeita vadībā, gan iedos praktiskas zināšanas, kā turpināt dzīvot arī pēc akūtā ārstēšanās perioda, jo mēs zinām un ticam, ka dzīve pēc vēža turpinās!”- tā pateicībā par atbalstu Onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības „Dzīvības koks” valdes priekšsēdētāja Gunita Berķe.

Lai iegūtu informāciju par atbalstu onkoloģiskajiem pacientiem meklējiet vietnē: dzivibaskoks.lv