Ļauties iedvesmai

Ļauties iedvesmai

07. Feb, 10:21 inleila inleila

"Vairākums no mums jūtas neomulīgi, domājot par sevi kā par mākslinieci, tomēr tādas esam. Mēs domājam, ka mākslinieki raksta romānus, glezno, iestudē baletus, uzstājas Brodvejā,......

Tomēr katra no mums ir māksliniece.  Mākslinieks gluži vienkārši ir cilvēks, kas prot labi klausīties un spēj piekļūt Visuma radošajai enerģijai,  lai padarītu materiālu ko agrāk nebijušu.  Tas ir bijis daļa no Gara, pirms mēs esam to ieraudzījušas kā grāmatu, gleznu, baletu vai filmu. 

Tāpat notiek arī ar patieso dzīvi.  Ar katru savu izvēli, katru dienu tu radi unikālu mākslas darbu. Kaut ko tādu, ko spēj izdarīt tikai TU! Kaut ko skaistu un gaistošu. Tu esi dzimusi, lai atstātu savā pašas pasaulē neizdzēšamas pēdas.  Tā ir tava patiesā būtība."

Tādu citātu šodien izlasīju grāmatā un tas izsaka ko es pēdējā laikā domāju, izjūtu...gribu kaut ko radīt, veidot,  kā saka-nagi niez. Šodien pirmo reizi izcepu torti burta formā, par godu dēla vārda dienai. Pirms dažām dienām pieteicos glezniecības kursos un šodien zefīra gatavošanas meistarklasei. Pēdējā laikā gribas mācīties un laiku veltīt kaut kam radošam un tas arī nozīmē-laiku sev! Jaunākais bērns jau nav bēbītis, tāpēc gribu,  beidzot, laiku sev!:) 

Joma, kurā vēlētos kļūt mazāk prasīga pret sevi būtu mazāk čubināties ap bērniem, bet ļaut būt viņiem patstāvīgiem un iemācīt, ka daudz ko var paveikt paši bez mammas palīdzības!

Iepriekšējā blogā rakstīju, ka mazāk laika veltīju ēst gatavošanai, lai būtu vairāk brīvā laika.  Šīs nedēļas laikā gan sanāca vairāk gatavot, jo divas dienas viesojās ciemiņi, bet par to neskumstu, jo ēdiena pagatavošana arī ir māksla un veidošana, ja gatavo ar prieku!:)

Mana apņemšanās ir: mācīties, apgūt kaut ko jaunu, ļauties iedvesmai, kas rada man prieku!