LAIMĒ Happeak dāvanu karti 70 EUR vērtībā!

LAIMĒ Happeak dāvanu karti 70 EUR vērtībā!

06. May 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mājās mēs gribam ne tikai justies ērti, bet arī izskatīties labi. Tātad, pat ja šajā laikā lielāko dienas daļu pavadi mājās, strādājot, mācoties un rotaļājoties kopā ar bērniem, kā arī paveicot mājas darbiņus, lūko pēc apģērba, kurā ne tikai jūties labi, bet kas tevi arī iepriecina.

Lai papildinātu savu garderobi ar ērtu, kvalitatīvu un stilīgu apģērbu, piedalies Māmiņu Kluba jaunajā konkursā, jo, iespējams, tieši tev paveiksies laimēt superīgu balvu - 70 EUR vērtu dāvanu karti no HAPPEAK!

PIEDALIES KONKURSĀ ŠEIT

Lai piedalītos konkursā, nāc uz Māmiņu Kluba Facebook lapu un izpildi dažus pavisam vienkāršus nosacījumus:

  • komentāros pie konkursa ieraksta parādi un pastāsti, kāds ir tavs mājas apģērbs - kam dod priekšroku, kādas krāsas tajā dominē, kurš ir tavs mīļākais mājas apģērbs?
  • seko Facebook Happeak lapai, lai uzzinātu visu par uzņēmuma piedāvātajiem jaunumiem un apģērbu kolekcijām!

KONKURSA BALVA

Dāvanu karte 70 EUR vērtībā

no 

HAPPEAK

Happeak ir ģimenes uzņēmums, kas jau vairāk nekā 10 gadus ražo kvalitatīvu un ērtu apģērbu visai ģimenei - sākot no jaundzimušajiem līdz pat viņu vecākiem. Nosaukums Happeak radies no happy peak, ko latviski varētu tulkot kā laimīgā virsotne.

Happeak apģērbs tiek ražots Lietuvā, galvenokārt izmantojot trikotāžas audumus bez ķīmisku vielu klātbūtnes. Uzņēmumam rūp daba un veselīga vide, tādēļ arvien vairāk tiek izmantoti audumi no ekoloģiskās kokvilnas.

www.happeak.lt

Laimīgo uzvarētāju izlozēsim un paziņosim 14.maijā