Kurās dienās vislabāk uzkopt māju? Ezoteriķu padomi

Kurās dienās vislabāk uzkopt māju? Ezoteriķu padomi

24. Oct 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Foto – Pixabay.com

Pat 21. gadsimtā daudzas mājasmātes ievēro ezoteriķu un senču padomus par to, kurās dienās uzkopšana labvēlīgi ietekmē mājas enerģētiku, bet kad no šiem darbiem labāk atteikties, lai nepiesauktu neveiksmes.

Ezoteriķi uzskata, ka katrai nedēļas dienai piemīt sava enerģētika. Uzkopšana nepiemērotās dienās nav vēlama, savukārt vislabākā diena kārtības ieviešanai esot otrdiena. Šajā dienā var veikt visus mājsaimniecības darbiņus, sākot ar veļas mazgāšanu un gludināšanu un beidzot ar grīdu slaucīšanu un logu mazgāšanu.

Gandrīz tikpat labvēlīga diena darbiem mājās ir trešdiena – arī nedēļas vidū paveikti mājas darbi pozitīvi ietekmēs gan mājokli, gan ģimenes labsajūtu.

Savukārt ceturtdien labāk nepieskarties putekļusūcējām, bet var nodarboties ar logu mazgāšanu – tas palīdzēšot rast atbildi uz grūti atbildamu jautājumu.

Piektdien saskaņā ar ticējumiem jāatver logi un kārtīgi jāizvēdina mājoklis, lai ielaistu tajā auglības enerģiju.

Ja vēlies piesaistīt mājai labklājību un savstarpēju sapratni, uzkopšanas darbos sestdien iesaisti visu ģimeni, kādu darbiņu uzticot pat vismazākajiem bērniem.

Toties svētdien un pirmdien ezoteriķi nopietni iesaka atturēties no mājas uzkopšanas, lai nezaudētu bagātību un labklājību. Un kāpēc gan tas būtu jādara, ja viss paveikts citās nedēļas dienās!

LASI ARĪ PAR MĀJOKĻA ENERĢĒTISKO ATTĪRĪŠANU AR SĀLS PALĪDZĪBU!