KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 9.decembrim!

KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 9.decembrim!

09. Dec 2018, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Ja apkārt sāk smaržot piparkūkas, tad noteikti zinu, ka Ziemassvētki vairs nav tālu. Piparkūku, mandarīnu un svecīšu aromāts ir gluži kā svētā trīsvienība Ziemassvētku gaidīšanas periodā.

Vislielākais prieks, gatavojot piparkūkas, ir raudzīties, cik lielu azartu un laimi tas rada bērnos. Mīklas mīcīšana, formiņu izvēlēšanās un kur gan vēl rotāšanas process! Lieliska un ģimeni saliedējoša aktivitāte kādai brīvdienai. Un kāpēc gan lai tā nebūtu šī svētdiena?

9.decembra uzdevums

Otrajā Adventē ienesiet mājās piparkūku aromātu. Ja paši neesat paguvuši pagatavot piparkūku mīklu, tad izvēlieties kādu no veikalos nopērkamajām - to piedāvājums ir ļoti plašs, un katrs var atrast sev tīkamāko. Lai šajā svētdienā jūsu virtuvē valda piparkūku siltums un dzirkstošie bērnu smiekli!

TEPAT KOMENTĀROS PASTĀSTI, KĀ KOPĪGI CEPĀT PIPARKŪKAS!

Laika atskaite līdz 2019.gadam ir sākusies - līdz Jaunajam gadam atlicis vairs tikai mēnesis. Bet, kamēr vēl gads nav galā un Tev ir iespēja pagūt realizēt savas šī gada apņemšanās, aicinām Tevi ik dienu ieskatīties Māmiņu Kluba portālā vai arī Facebook lapā, lai smeltos idejas, kā padarīt Jaunā gada gaidīšanas laiku vēl īpašāku.

Un kas gan būtu ziema, decembris un svētki bez saldumiem, ne? Tāpēc aicinām ik dienu tepat komentāros vai arī Facebook pievienot komentārus vai arī bildes, kas parāda, kā Tu gatavojies Jaunajam gadam!

GAIDĪSIM JAUNO GADU KOPĀ!

Ik piektdienu  līdz pat gada beigām starp aktīvākajiem dalībniekiem izlozēsim vienu laimīgo, kam dāvināsim

komplektu ar gardo RED šokolādi!

Pirmās balvas ieguvēju paziņosim jau 7.decembrī!

Uztraucies, ka šokolāde nozīmē liekas kalorijas? Mieru, tikai mieru! Ar RED bauda vairs nerada vainas sajūtu, jo RED ir pirmā pasaulē šokolāde ar tik zemu kaloriju saturu. Tā ir unikāla, tapusi tepat Jelgavā un izpelnījusies atzinību ne tikai Latvijā, bet arī aiz mūsu valsts robežām.

RED šokolāde, kas radīta kā Francijas un Šveices labāko šokolatjē meistaru kopdarbs, ir ne tikai ar samazinātu kaloriju daudzumu, bet arī bez pievienota cukura. Tajā pašā laikā tā saglabā šokolādes lieliskās garšas īpašības! Šokolādes sastāvā ir tikai dabīgi saldinātāji, rūpīgi izvēlēts kakao un kakao sviests no Kotdivuāras, un augstākās kvalitātes piens no Vācijas. Unikālas un īpaši pielāgotas tehnoloģijas, kā arī mūsu speciālistu meistarība, ļauj RED šokolādei sasniegt ideālas garšas virsotnes. RED - neparasti garšīga šokolāde, kas maigi kūst mutē.

www.chocolette.com

nosiguldas nosiguldas 10. Dec 2018, 15:47

mēs vēl tikai cepsim piparkūkas, un jā gribu padalīties, vakar Maxima redzēju ļoti akurātus konusiņus dažādās krāsās ar glazūru piparkūkām

Mamm.mamm Mamm.mamm 09. Dec 2018, 20:26

Šodien cepām plastalīna "piparkūkas". Īstās Māmiņu kluba eglītē un, visticamāk, mājās 23., 24.decembrī.

Iveria Iveria 09. Dec 2018, 16:04

Mės arī piparkūku cepšanai vairāk pievēršamies tieši pirms Ziemassvētkiem, bet, ja tagad kārojas kaut kas salds, tad cepam mājās kūku vai cepumus. Ziemassvētkos gan kā cienestu sacepsim un izdekorēsim labi daudz piparkūku. 😀

filologe filologe 09. Dec 2018, 12:55

Parasti piparkūkas cepam Ziemassvētkos. Piparkūku veidošanas process un cepšana rāda mājā Ziemassvētku burvību, tādēļ ātrāk par Ziemassvētkiem piparkūkas necepam. Ja ātrāk sakārojas piparkūkas, tad nopērkam jau veikalā gatavas.

lauvinja lauvinja 09. Dec 2018, 11:02

Piparkūkas cepām vakar, šodien dekorēsim 😀