KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 25. decembrim!

KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 25. decembrim!

25. Dec 2018, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Aizvadīti skaisti svētki tuvāko cilvēku pulkā. Lai atmiņas par 24.decembri un kopā piedzīvoto prieku silda jūsu sirdis vēl ilgi.

Šodien ir Pirmie Ziemassvētki, vēl viena diena, kuru pavadīt kopā ar saviem mīļajiem. Taču, kā zināms, ne vienmēr ir iespēja būt kopā ar visiem, visus apciemot, tāpēc, lūk, ideja, ko paveikt 25.decembrī.

25. decembra uzdevums

Šodien velti brīdi tam, lai sazinātos ar draugiem, kurus Tev kādu iemeslu dēļ nav iespējas apciemot šajos Ziemassvētkos. Piezvani viņiem vai nosūti sirsnīgas vēstules, novēlot prieku un saticību šajos Ziemassvētkos.

TEPAT KOMENTĀROS PASTĀSTI, KĀDS IR TAVS BIEŽĀKAIS SAZIŅAS VEIDS AR TĀLUMĀ ESOŠAJIEM DRAUGIEM

Laika atskaite līdz 2019.gadam ir sākusies - līdz Jaunajam gadam atlicis vairs tikai mēnesis. Bet, kamēr vēl gads nav galā un Tev ir iespēja pagūt realizēt savas šī gada apņemšanās, aicinām Tevi ik dienu ieskatīties Māmiņu Kluba portālā vai arī Facebook lapā, lai smeltos idejas, kā padarīt Jaunā gada gaidīšanas laiku vēl īpašāku.

Un kas gan būtu ziema, decembris un svētki bez saldumiem, ne? Tāpēc aicinām ik dienu tepat komentāros vai arī Facebook pievienot komentārus vai arī bildes, kas parāda, kā Tu gatavojies Jaunajam gadam!

GAIDĪSIM JAUNO GADU KOPĀ!

Ik piektdienu  līdz pat gada beigām starp aktīvākajiem dalībniekiem izlozēsim vienu laimīgo, kam dāvināsim

komplektu ar gardo RED šokolādi!

Ceturtās balvas ieguvēju paziņosim jau 28.decembrī!

Uztraucies, ka šokolāde nozīmē liekas kalorijas? Mieru, tikai mieru! Ar RED bauda vairs nerada vainas sajūtu, jo RED ir pirmā pasaulē šokolāde ar tik zemu kaloriju saturu. Tā ir unikāla, tapusi tepat Jelgavā un izpelnījusies atzinību ne tikai Latvijā, bet arī aiz mūsu valsts robežām.

RED šokolāde, kas radīta kā Francijas un Šveices labāko šokolatjē meistaru kopdarbs, ir ne tikai ar samazinātu kaloriju daudzumu, bet arī bez pievienota cukura. Tajā pašā laikā tā saglabā šokolādes lieliskās garšas īpašības! Šokolādes sastāvā ir tikai dabīgi saldinātāji, rūpīgi izvēlēts kakao un kakao sviests no Kotdivuāras, un augstākās kvalitātes piens no Vācijas. Unikālas un īpaši pielāgotas tehnoloģijas, kā arī mūsu speciālistu meistarība, ļauj RED šokolādei sasniegt ideālas garšas virsotnes. RED - neparasti garšīga šokolāde, kas maigi kūst mutē.

www.chocolette.com

Ilvija82 Ilvija82 25. Dec 2018, 17:43

Visbiežākais sazināšanās veids ar sev tuvajiem ir sazvanīšanās, bet bildes sūtām viens otram caur WhatsApp!

filologe filologe 25. Dec 2018, 12:08

Parasti sazvanos vai sarakstos, mūsdienu tehnoloģijas paver plašas iespējas 😀

Mamm.mamm Mamm.mamm 25. Dec 2018, 10:50

Ar draugiem sazvanos. Ziņas draugiem sūtu reti.
Reti kurš no mana rakstītā uztver manu patieso noskaņojumu. 😀