KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 20.decembrim!

KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 20.decembrim!

20. Dec 2018, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Svētku vakarā mūsu ģimene sēd ap galdu, mielojas ar svētku gardumiem un izbauda kopābūšanas prieku. Mēs sarunājamies, smejamies, jokojam un vienkāršam esam no visas sirds kopā.

Bet pirms sēšanās pie galda mēs sapucējamies. Uzvelkam svētku drānas, meitenes ieveido frizūras. Jau tikai uzvelkot kleitu vien un uzliekot rotas, rodas pacilātība.

20. decembra uzdevums

Tā kā līdz svētkiem atlicis pavisam nedaudz, pārdomā, ko vilksi svētku vakarā mugurā. Kādas rotas izvēlēsies, kādus apavus vilksi klāt, neaizmirsti arī piemeklēt atbilstošu apakšveļu un zeķes. Tā, lai tu justos skaista. Savlaicīgi izdomājot, ko Ziemassvētku vakarā vilksi mugurā, 24.decembra vakarā Tev par to vairs nebūs jāsatraucas un varēsi saģērbties pārdomāti un bez stresa.

TEPAT KOMENTĀROS PASTĀSTI, KĀ TĒRPSIES SVĒTKU VAKARĀ

Laika atskaite līdz 2019.gadam ir sākusies - līdz Jaunajam gadam atlicis vairs tikai mēnesis. Bet, kamēr vēl gads nav galā un Tev ir iespēja pagūt realizēt savas šī gada apņemšanās, aicinām Tevi ik dienu ieskatīties Māmiņu Kluba portālā vai arī Facebook lapā, lai smeltos idejas, kā padarīt Jaunā gada gaidīšanas laiku vēl īpašāku.

Un kas gan būtu ziema, decembris un svētki bez saldumiem, ne? Tāpēc aicinām ik dienu tepat komentāros vai arī Facebook pievienot komentārus vai arī bildes, kas parāda, kā Tu gatavojies Jaunajam gadam!

GAIDĪSIM JAUNO GADU KOPĀ!

Ik piektdienu  līdz pat gada beigām starp aktīvākajiem dalībniekiem izlozēsim vienu laimīgo, kam dāvināsim

komplektu ar gardo RED šokolādi!

Trešās balvas ieguvēju paziņosim jau 21.decembrī!

Uztraucies, ka šokolāde nozīmē liekas kalorijas? Mieru, tikai mieru! Ar RED bauda vairs nerada vainas sajūtu, jo RED ir pirmā pasaulē šokolāde ar tik zemu kaloriju saturu. Tā ir unikāla, tapusi tepat Jelgavā un izpelnījusies atzinību ne tikai Latvijā, bet arī aiz mūsu valsts robežām.

RED šokolāde, kas radīta kā Francijas un Šveices labāko šokolatjē meistaru kopdarbs, ir ne tikai ar samazinātu kaloriju daudzumu, bet arī bez pievienota cukura. Tajā pašā laikā tā saglabā šokolādes lieliskās garšas īpašības! Šokolādes sastāvā ir tikai dabīgi saldinātāji, rūpīgi izvēlēts kakao un kakao sviests no Kotdivuāras, un augstākās kvalitātes piens no Vācijas. Unikālas un īpaši pielāgotas tehnoloģijas, kā arī mūsu speciālistu meistarība, ļauj RED šokolādei sasniegt ideālas garšas virsotnes. RED - neparasti garšīga šokolāde, kas maigi kūst mutē.

www.chocolette.com

filologe filologe 20. Dec 2018, 13:11

Vilkšu tumši zilu kleitu, meitiņai laškrāsas kleitiņu ar taurentiņiem 😀

Laila Zemīte Laila Zemīte 20. Dec 2018, 12:06

Tērpšos manas mammas uzšūtā un šogad man uzdāvinātā Latvijas nacionālajā villainē, lai justos silti gan fiziski, gan emocionāli!

Iveria Iveria 20. Dec 2018, 10:48

Tā kā brīvdienās paredzētas vairākas ballītes, tad sagatavotas divas svētku kleitas, bet bēbītim "svinīgs" bodijs ar bikšelēm.

Mamm.mamm Mamm.mamm 20. Dec 2018, 10:41

Bērniem drēbītes sagatavotas. Divgadniekam T-krekliņš ar jauku apdruku, plānā jaciņa un bikšeles. Zīdainim legingi un krekliņš.
Pati vel neesmu izlēmusi, bet noteikti vilkšu kādu savu plāno barošanas kleitu.

lauvinja lauvinja 20. Dec 2018, 08:57

Kā reiz par šo jautājumu domāju. gribas justies patiešām svinīgi.