KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 16.decembrim!

KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 16.decembrim!

16. Dec 2018, 00:07 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Tad, kad svētki ir kā ar roku aizsniedzami, no savām darbnīcām iznāk arī Ziemssvētku vecīši, lai dotos satikt lielos un mazos. 

Arī šis gads nav izņēmums, un pirmssvētku laikā Ziemassvētku vecīti var satikt gan tirdziņos, gan lielveikalos. Dažkārt pat jābrīnās, kā gan viņš pagūst būt visur!

16. decembra uzdevums

Veltiet šo dienu, lai apciemotu Ziemassvētku vecīti. Izpētiet, kur jūsu māju tuvumā var satikt pašu Ziemassvētku vecīti vai arī viņa palīgus - rūķus -, un dodaties ciemos! Nofotografējaties kopā ar viņu, lai bilde jums kalpotu kā skaista atmiņa par svētku gaidīšanas laiku.

TEPAT KOMENTĀROS PASTĀSTI, KUR BIJĀT APCIEMOT ZIEMASSVĒTKU VECĪTI

Laika atskaite līdz 2019.gadam ir sākusies - līdz Jaunajam gadam atlicis vairs tikai mēnesis. Bet, kamēr vēl gads nav galā un Tev ir iespēja pagūt realizēt savas šī gada apņemšanās, aicinām Tevi ik dienu ieskatīties Māmiņu Kluba portālā vai arī Facebook lapā, lai smeltos idejas, kā padarīt Jaunā gada gaidīšanas laiku vēl īpašāku.

Un kas gan būtu ziema, decembris un svētki bez saldumiem, ne? Tāpēc aicinām ik dienu tepat komentāros vai arī Facebook pievienot komentārus vai arī bildes, kas parāda, kā Tu gatavojies Jaunajam gadam!

GAIDĪSIM JAUNO GADU KOPĀ!

Ik piektdienu  līdz pat gada beigām starp aktīvākajiem dalībniekiem izlozēsim vienu laimīgo, kam dāvināsim

komplektu ar gardo RED šokolādi!

Trešās balvas ieguvēju paziņosim jau 21.decembrī!

Uztraucies, ka šokolāde nozīmē liekas kalorijas? Mieru, tikai mieru! Ar RED bauda vairs nerada vainas sajūtu, jo RED ir pirmā pasaulē šokolāde ar tik zemu kaloriju saturu. Tā ir unikāla, tapusi tepat Jelgavā un izpelnījusies atzinību ne tikai Latvijā, bet arī aiz mūsu valsts robežām.

RED šokolāde, kas radīta kā Francijas un Šveices labāko šokolatjē meistaru kopdarbs, ir ne tikai ar samazinātu kaloriju daudzumu, bet arī bez pievienota cukura. Tajā pašā laikā tā saglabā šokolādes lieliskās garšas īpašības! Šokolādes sastāvā ir tikai dabīgi saldinātāji, rūpīgi izvēlēts kakao un kakao sviests no Kotdivuāras, un augstākās kvalitātes piens no Vācijas. Unikālas un īpaši pielāgotas tehnoloģijas, kā arī mūsu speciālistu meistarība, ļauj RED šokolādei sasniegt ideālas garšas virsotnes. RED - neparasti garšīga šokolāde, kas maigi kūst mutē.

www.chocolette.com

Mamm.mamm Mamm.mamm 16. Dec 2018, 20:21

Bijām Alfā. Redzēju "Vecīti". Bērnam speciāli nerādīju. Izskatījās pārguris un nelaimīgs.
Dārziņā būs Rūķis. Arī Māmiņu Kluba eglītē būs kāds Rūķis.
Es domāju, ka labāk, lai Ziemassvētku vecītis ir tāds kā mītisks tēls. Lai tie visi daudzie (kādi nu kurš ir) nesabojā tā labā Vecīša veidolu. Visi var būt Rūķi. 😉

Iveria Iveria 16. Dec 2018, 16:25

Vienu Ziemassvētku vecīti satikām savas pilsētas eglītes iedegšanas pasākumā, bet vēl pēc pāris dienām esam ielūgti pie vecīša pēc paciņas!

filologe filologe 16. Dec 2018, 12:32

Vēl meitiņa nav satikusi Ziemassvētku vecīti. Ziemassvētku vecītis nāks ciemos Ziemassvētku vakarā 😀