KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 15.decembrim!

KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 15.decembrim!

15. Dec 2018, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Ziemā pastaigas laukā kļuvušas īsākas, tā vietā vairāk laika pavadām iekštelpās, nododoties dažādām citām aktivitātēm. Tad nu beidzot izlasu iekrājušos žurnālu kaudzīti, kurus vasaras mēnešos līdz galam nav bijis laika izlasīt, tāpat arī grāmatas.

Grāmatas man ir kā sava veida meditācija, kad pilnībā iegrimstu stāsta sižetā, acu priekšā redzu romānā notiekošo, un uz brīdi nonāku citā pasaulē.

15. decembra uzdevums

Kāpēc gan sestdienu neveltīt grāmatas lasīšanai? Ņem no grāmatu plaukta kādu sen nelasītu, bet mīļu grāmatu par ziemu vai Ziemassvētkiem, vai arī dodies uz tuvējo bibliotēku, lai atrastu piemērotu lasāmvielu!

TEPAT KOMENTĀROS PASTĀSTI, KURAS IR JŪSU IECIENĪTĀKĀS ZIEMASSVĒTKU GRĀMATAS

Laika atskaite līdz 2019.gadam ir sākusies - līdz Jaunajam gadam atlicis vairs tikai mēnesis. Bet, kamēr vēl gads nav galā un Tev ir iespēja pagūt realizēt savas šī gada apņemšanās, aicinām Tevi ik dienu ieskatīties Māmiņu Kluba portālā vai arī Facebook lapā, lai smeltos idejas, kā padarīt Jaunā gada gaidīšanas laiku vēl īpašāku.

Un kas gan būtu ziema, decembris un svētki bez saldumiem, ne? Tāpēc aicinām ik dienu tepat komentāros vai arī Facebook pievienot komentārus vai arī bildes, kas parāda, kā Tu gatavojies Jaunajam gadam!

GAIDĪSIM JAUNO GADU KOPĀ!

Ik piektdienu  līdz pat gada beigām starp aktīvākajiem dalībniekiem izlozēsim vienu laimīgo, kam dāvināsim

komplektu ar gardo RED šokolādi!

Trešās balvas ieguvēju paziņosim jau 21.decembrī!

Uztraucies, ka šokolāde nozīmē liekas kalorijas? Mieru, tikai mieru! Ar RED bauda vairs nerada vainas sajūtu, jo RED ir pirmā pasaulē šokolāde ar tik zemu kaloriju saturu. Tā ir unikāla, tapusi tepat Jelgavā un izpelnījusies atzinību ne tikai Latvijā, bet arī aiz mūsu valsts robežām.

RED šokolāde, kas radīta kā Francijas un Šveices labāko šokolatjē meistaru kopdarbs, ir ne tikai ar samazinātu kaloriju daudzumu, bet arī bez pievienota cukura. Tajā pašā laikā tā saglabā šokolādes lieliskās garšas īpašības! Šokolādes sastāvā ir tikai dabīgi saldinātāji, rūpīgi izvēlēts kakao un kakao sviests no Kotdivuāras, un augstākās kvalitātes piens no Vācijas. Unikālas un īpaši pielāgotas tehnoloģijas, kā arī mūsu speciālistu meistarība, ļauj RED šokolādei sasniegt ideālas garšas virsotnes. RED - neparasti garšīga šokolāde, kas maigi kūst mutē.

www.chocolette.com

Iveria Iveria 15. Dec 2018, 22:02

Pagaidām gan visu brīvo laiku, kad bēbītis guļ, aizņem zinātniskās literatūras lasīšana studijām, bet Ziemassvētku noskaņās labprāt pārlasītu grāmatu '' Brīnumu laiks''

filologe filologe 15. Dec 2018, 13:34

Grāmatiņa "Ziemassvētku brīnumi"

Mamm.mamm Mamm.mamm 15. Dec 2018, 13:27

Uz Ziemassvētkiem - dzejolīšu, pantiņu grāmatas. Agrāk katru gadu samācījos pa diviem dzejoļiem.