KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 14.decembrim!

KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 14.decembrim!

14. Dec 2018, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Laiks kļuvis vēsāks un viss, ko vakaros vēlos, ir ieritināties zem siltas segas ar kūpošu karstās šokolādes krūzi rokās, lai sarunātos par un ap dzīvi ar savu vīru, vai vienkārši abi kopīgi paklusētu.

Mūsu favorītdzēriens šajā ziemas laikā ir karstā šokolāde, bet tikpat labi tā var būt arī vasarā pašu rokām salasīta zāļu tēja, karstvīns vai arī kāds karstais dzēriens. Viss atkarīgs no pašu gaumes un tā, kas pieejams.

14. decembra uzdevums

Pirms svētku laiks uzņem neizmērāmos apgriezienus, no kuriem dažbrīd noreibst galva, veltiet laiku mierīgam vakaram divatā ar netraucētām sarunām!

TEPAT KOMENTĀROS PASTĀSTI, KAS IR JŪSU ZIEMASSVĒTKU MĪĻĀKAIS DZĒRIENS

Laika atskaite līdz 2019.gadam ir sākusies - līdz Jaunajam gadam atlicis vairs tikai mēnesis. Bet, kamēr vēl gads nav galā un Tev ir iespēja pagūt realizēt savas šī gada apņemšanās, aicinām Tevi ik dienu ieskatīties Māmiņu Kluba portālā vai arī Facebook lapā, lai smeltos idejas, kā padarīt Jaunā gada gaidīšanas laiku vēl īpašāku.

Un kas gan būtu ziema, decembris un svētki bez saldumiem, ne? Tāpēc aicinām ik dienu tepat komentāros vai arī Facebook pievienot komentārus vai arī bildes, kas parāda, kā Tu gatavojies Jaunajam gadam!

GAIDĪSIM JAUNO GADU KOPĀ!

Ik piektdienu  līdz pat gada beigām starp aktīvākajiem dalībniekiem izlozēsim vienu laimīgo, kam dāvināsim

komplektu ar gardo RED šokolādi!

Trešās balvas ieguvēju paziņosim jau 21.decembrī!

Uztraucies, ka šokolāde nozīmē liekas kalorijas? Mieru, tikai mieru! Ar RED bauda vairs nerada vainas sajūtu, jo RED ir pirmā pasaulē šokolāde ar tik zemu kaloriju saturu. Tā ir unikāla, tapusi tepat Jelgavā un izpelnījusies atzinību ne tikai Latvijā, bet arī aiz mūsu valsts robežām.

RED šokolāde, kas radīta kā Francijas un Šveices labāko šokolatjē meistaru kopdarbs, ir ne tikai ar samazinātu kaloriju daudzumu, bet arī bez pievienota cukura. Tajā pašā laikā tā saglabā šokolādes lieliskās garšas īpašības! Šokolādes sastāvā ir tikai dabīgi saldinātāji, rūpīgi izvēlēts kakao un kakao sviests no Kotdivuāras, un augstākās kvalitātes piens no Vācijas. Unikālas un īpaši pielāgotas tehnoloģijas, kā arī mūsu speciālistu meistarība, ļauj RED šokolādei sasniegt ideālas garšas virsotnes. RED - neparasti garšīga šokolāde, kas maigi kūst mutē.

www.chocolette.com

nosiguldas nosiguldas 14. Dec 2018, 15:02

Kafija ar kanēli, agri no rīta, kad visi guļ

filologe filologe 14. Dec 2018, 13:34

Pašu gatavotās aroniju sulas dzēriens, kas tiek uzsildīts pieliekot krustnagliņas, kanēļa standziņu un kaltētas mandarīnu miziņas.

Iveria Iveria 14. Dec 2018, 13:18

Vismīļākais ir karsts kakao, kuram virsū kaudze putukrējuma 😃, bet tā kā šāds dzēriens arī ir liela kaloriju bumba, tad, lai sasildītos dzeram garšīgas tējas ar medu un ingveru, dažreiz izlīdzamies ar Cido karsto dzērienu 😀

Mamm.mamm Mamm.mamm 14. Dec 2018, 10:22

Karstā šokolāde, kakao.

lauvinja lauvinja 14. Dec 2018, 09:29

Karstais ābolu -upēnu dzēriens - ābolu sula, upeņu sula, karstvīna garšvielas, apelsīna miziņa, mazliet medus.