KONKURSS: Laimē uzacu pudru savam skaistumam!

KONKURSS: Laimē uzacu pudru savam skaistumam!

17. Mar, 07:19 Māmiņu klubs Māmiņu klubs
Kosmētikas piedāvājums mūsdienās ir ļoti plašs. Sākot ar visiem labi zināmiem zīmoliem, kas pieejami teju ikvienā veikalā, beidzot ar eko produktiem, kurus izvēlas sievietes, kurām tuvs ir zaļais dzīvesveids. Piedevām, ik sezonu tiek piedāvāti aizvien jauni produkti, tāpēc apjukt plašajā klāstā ir ļoti viegli.

Mēs zinām, ka arī Tev patīk pucēties un rūpēties par savu skaistumu, tāpēc šodien aicinām Tevi piedalīties jaunajā komentāru konkursā.

KONKURSA JAUTĀJUMS: Pēc kādiem kritērijiem Tu izvēlies dekoratīvo kosmētiku?

Savu atbildi uz konkursa jautājumu raksti tepat komentāros. Starp visiem komentāru autoriem 26.martā izlozēsim laimīgo, kura saņems dāvanu no Beauty Studio and Training Center LanaStyle!

BALVA

Uzacu pudra CC Brow,

kas izceļas ar īpaši noturīgu un inovatīvu formulu

20180313134953-14443.jpg

NO

20180313134934-80222.jpg
 

 

No 23. līdz 25. martam TC "Domina Shopping" gaidīs viesos ikvienu, kura vēlas uzzināt jaunākās aktualitātes skaistumkopšanas jomā, jo šajā marta nedēļas nogalē tirdzniecības centrā norisināsies EXPO BEAUTY MEETUP 2018 - spilgtākais pavasara pasākums skaistumkopšanas industrijas speciālistiem, kā arī aktīvām un stilīgām sievietēm, kuras ļaujas pārvērtībām!
 
EXPO BEAUTY MEETUP 2018 ir lieliska  izdevība sekot skaistumkopšanas industrijas tendencēm, smelties iedvesmu, izbaudīt jauko gaisotni un apgūt kaut ko jaunu. Sieviešu iecienītākie skaistumkopšanas zīmoli un kompānijas iepazīstinās ar nozares jaunumiem un dalīsies zināšanās skaistuma un veselības jautājumos.
Uzzini vairāk par pasākumu, apmeklējot EXPO BEAUTY MEETUP 2018 mājas lapu!

20180228135129-65997.jpg
 
Seko līdzi aktivitātēm Māmiņu Klubā un iepazīsties ar EXPO BEAUTY MEETUP 2018 dalībniekiem!
 
EXPO BEAUTY MEETUP 2018 Tu varēsi iepazīties arī ar unikālajiem DALASHES produktiem skropstu un uzacu kopšanai. Inovatīvā produkta pamatā ir hialuronskābe bez parabēniem, kas ideāli piemērota visām sievietēm, arī tām ar jūtīgu ādu. DALASHES produkti palīdzēs atjaunot skropstu un uzacu struktūru. Tie dziļi baro un mitrina, tādējādi padarot skropstas, un uzacis biezas un zīdainas. Unikālie ekstrakti un eļļas ar brīnumaino darbību efektīvi piepildīs jūsu skropstas un uzacis ar spēku un dabas enerģiju.
 
RICA24 RICA24 24. Mar, 01:56

1)sastāva (iespējani dabīgāku), 2)noturības,3)toņu daudzveidības.

Alicce99 Alicce99 22. Mar, 12:21

1. Kvalitate 2. Noturigums 3. Smarža)

madaram madaram 21. Mar, 09:32

Pēc izcelsmes (vai no dabīgiem līdzekļiem) vai noturīguma.

Saulstarinjs_ Saulstarinjs_ 20. Mar, 02:07

Dekoratīvo kosmētiku lietoju minimāli, pērku tikai skropstu tušu, kuru izvēlos pēc tās funkcijām.

Sarasmamma Sarasmamma 20. Mar, 01:06

Iegādājoties dekoratīvo kosmētiku to izvēlos pēc sevis izveidotajiem kritērijiem kā piemēram:
1. Manam ādas tipam un krāsai atbilstošs(Tonālais krēms)
2.Kosmētikas sastāvs, anotācija(izvēlos pēc iespējas ekoloģiskāku kosmētiku,jo saudzēju savu sejas ādu,lai tā būtu pēc iespējas dabiskāka)
3. Kosmētikas noturība(Diena ir gara, aktīva, svarīgi, lai dienas vidū uzacis nebūtu izbalējušas vai puse no krāsas būtu "nobirusi", lai neizveidotos amizanta situācija)

inleila inleila 20. Mar, 11:14

Parasti pērku pēc māsas, draudzeņu ieteikumiem. Un ja ieinteresējis kāds jauns produkts tad palasu dažādu skaistumblogeru rakstus par konkrēto produktu un tad secinu pirkt vai nepirkt man. Izpētu sastāvu, atsauksmes, jo dārgāku, kvalitātivo kosmētiku var ilgāk lietot. Bet, protams, gadās arī spontāni pirkumi, kad vilina kādas atlaides cena!😀

cecii cecii 19. Mar, 01:59

Kas ir PUDRA? Tas kāds jaunvārds?

nosiguldas 19. Mar, 10:29

Pērkot dekoratīvo kosmētiku es noteikti skatos sastāvu un anotāciju. Izvēlos parasti dārgāku kosmētiku, kas veidota no dabīgām sastāvdaļām un minerālu bāzes. TĀ KĀ ES KRĀSOJOS NEDAUDZ MAN KOSMĒTIKA IET ILGI UN PAT ĻOTI ATMAKSĀJAS.😀

Co_ora Co_ora 19. Mar, 01:47

Visbiežāk pērku pēc draudzeņu ieteikumiem, jo pašai pieredze nav tik liela, ikdienā mēģinu minimumu (īpaši esot mājās ar bērnu!). bez draudzeņu ieteikumiem, šķiet, ka esmu iegādājusies tikai skropstu tušu! 😀

zacc zacc 18. Mar, 02:16

Pēc ieteikumiem no draudzenēm, paziņām, kurām šai ziņā uzticos, kā arī savas iepriekšējās pieredzes ar konkrētu zīmolu. Vēl arī individuālās īpatnības - diemžēl esmu no sievietēm, kam lūpukrāsas sausina lūpas, lūpu spīdumi izplūst tā, ka izskatos, kā speķi ēdusi, tuša birst. Nu tad lūpukrāsas man ir 2 un dārgas, bet tušas pērku lētākas un lietoju tikai dažas nedēļas, jo vēlāk man visas, itin visas, arī ļoti dārgās sāk birt.
Kopjošajai kosmētikai man prasības citas - iespējami dabīgāks sastāvs, lai nebūtu sastāvā minerāleļļas, šampūnos izvairos no SLS un dimethicone un citiem silikoniem, bet dekoratīvajai tikai un vienīgi kvalitāte un noturība.
Uzacis diemžēl man ir problemātiskas, tā ka tās es krāsoju ar zīmuli ik dienu bez atkāpēm un izņēmumiem. Citu kosmētiku mēdzu arī nelietot ikdienā vispār.

aiguciis aiguciis 18. Mar, 02:04

Laikam jau pēc ieteikumiem, zīmola pazīstamības, cenas un kvalitātes... ikdienā sanāk maz lietot bet to ko lietoju, esmu pārliecināta par tā produkta kvalitāti

sandux sandux 18. Mar, 01:41

Dekoratīvo kosmētiku izvēlos pēc savas pieredzes. Nelietoju dārgos brendus, bet no plaši pieejamā klāsta atrodu piemērotāko. Noteikti skatos arī sastāvu - novērtēju, ja tas ir detalizēti uzrakstīts. Manuprāt, ikdienā jau tāpat visapkārt ir tik daudz ķīmijas un liekā, ka apzināti zieķēt sev virsū vēl kādu parabēnu nevēlos. Esmu dzirdējusi viedokli, ka krievu kosmētiskā gan viss ir jauki, tā ir arī par pieņemamām cenām. Bet, paskatoties sastāvā, mati ceļas stāvus! Tā mans vīrs nopirka zobu pastu, kurai virsū sarakstītas dikti labas lietas - ar sudrabu, nogalina baktērijas utt., bet, kad izlasīju sastāvu... Labi, ka man ir cita zobu pasta.😀

Iveria Iveria 18. Mar, 12:54

Dekoratīvo kosmētiku lietoju salīdzinoši maz, bet to parasti izvēlos tā, lai cena atbilstu kvalitātei, kā arī cenšos "neuzķrties" uz reklāmām medijos. Parasti pirms kādas dārgākas lietas iegādes palasu atsauksmes internetā.

filicia filicia 18. Mar, 11:06

man ir ļoti svarīgi kurš un kur ražo.
Pirmkārt kvalitāte, tad viss parejais - piestāv, vai viegli lietot, cik noturīga, cena un t.t.
Dažreiz ja ir vienādi produkti - izvēlos tos, kuriem ir akcijas cenas. 😀

Elionore Elionore 18. Mar, 11:00

Mans pirmais un galvenais kritērijs dekoratīvās (un jebkādas) kosmētikas izvēlē ir nepieciešamība pēc tā. Nekad neko nepērku vienkārši tāpat (arī šoreiz konkursā nepiedalos piedalīšanās pēc, bet gan tādēļ, ka līdzšinējais uzacu korekcijas līdzeklis neapmierina, vajag ko jaunu un efektīvu), bet gan konkrētam mērķim - pasākumam, pieskaņojoties konkrētam tērpam, ikdienas lietošanai, kad zinu, ko tieši man vajag. Un tad seko pārējie kritēriji - ražotājs, kvalitāte, iepakojuma un lietošanas ērtums, bieži vien mani uzpērk arī iepakojuma dizains (tas man ir ļoti svarīgs, jo to taču redzēšu un lietošu ik dienas) un reklāma - ja tā man patīk (un neesmu manījusi, ka labiem produktiem ta būtu slikta 😀 ), protams, arī cena.

Katerinas mamma Katerinas mamma 18. Mar, 10:23

Pedeja gada laika esam smaga finansiala situacija,tamdelj pirkumiem ipasi naudas neatliek. Taja dzive PIRMS,iepirkos tax free vai arzemju Douglas,tagad mekleju lai ir leti un kvalitativi. Esmu apstajusies pie Essence kosmetikas,kura mani apmierina. Noteikti nepirktu nenosakamas izcelsmes kosmetiku ar nezinamu sastavu,tikai lai kosmetikas maka kaut kas butu.

mincenee mincenee 17. Mar, 10:24

Kosmētiku izmantoju ļoti maz. Izvēlē vados pēc kvalitātes, zīmola un arī cenas.

muzikantu_mamma muzikantu_mamma 17. Mar, 09:49

1. Vai tā ir atbilstoša manai sejas ādai un vai vispār piestāv.
2. Cena (pārsvarā cenšos savus iemīļotos produktus nopirkt uz atlaidītēm, bet ja nav, tad, protams, tāpat nopērku)
3. Kvalitāte
4. Noturība
5. Pēdējā laikā arī izvēlos to dabiskumu, bet tas gan vairāk attiecināms uz sejas kopšanas līdzekļiem