KONKURSS: Laimē skropstu procedūru no Dalila cosmetics!

KONKURSS: Laimē skropstu procedūru no Dalila cosmetics!

12. Mar, 10:40 Māmiņu klubs Māmiņu klubs
No 23. līdz 25. martam TC "Domina Shopping" gaidīs viesos ikvienu, kura vēlas uzzināt jaunākās aktualitātes skaistumkopšanas jomā, jo šajā marta nedēļas nogalē tirdzniecības centrā norisināsies EXPO BEAUTY MEETUP 2018 - spilgtākais pavasara pasākums skaistumkopšanas industrijas speciālistiem, kā arī aktīvām un stilīgām sievietēm, kuras ļaujas pārvērtībām!
 
EXPO BEAUTY MEETUP 2018 ir lieliska  izdevība sekot skaistumkopšanas industrijas tendencēm, smelties iedvesmu, izbaudīt jauko gaisotni un apgūt kaut ko jaunu. Sieviešu iecienītākie skaistumkopšanas zīmoli un kompānijas iepazīstinās ar nozares jaunumiem un dalīsies zināšanās skaistuma un veselības jautājumos.
Uzzini vairāk par pasākumu, apmeklējot EXPO BEAUTY MEETUP 2018 mājas lapu!

20180228135129-65997.jpg
 
Seko līdzi aktivitātēm Māmiņu Klubā un iepazīsties ar EXPO BEAUTY MEETUP 2018 dalībniekiem!
 
EXPO BEAUTY MEETUP 2018 Tu varēsi iepazīties arī ar unikālajiem DALASHES produktiem skropstu un uzacu kopšanai. Inovatīvā produkta pamatā ir hialuronskābe bez parabēniem, kas ideāli piemērota visām sievietēm, arī tām ar jūtīgu ādu. DALASHES produkti palīdzēs atjaunot skropstu un uzacu struktūru. Tie dziļi baro un mitrina, tādējādi padarot skropstas, un uzacis biezas un zīdainas. Unikālie ekstrakti un eļļas ar brīnumaino darbību efektīvi piepildīs jūsu skropstas un uzacis ar spēku un dabas enerģiju.
 
Vēlies pavasarī palutināt savas skropstas? Piedalies Facebook konkursā!

Lai piedalītos:

  • Esi Māmiņu Kluba Facebook lapas sekotāja;
  • Komentāros atzīmē draudzeni, ar kuru kopā dosies uz EXPO BEAUTY MEETUP 2018!

PIEDALIES KONKURSĀ ŠEIT --->>>

Konkursa uzvarētāju izlozēsim un paziņosim 23.martā.

BALVA

Dāvanu karte skropstu procedūrai no Dalila cosmetics

 20180306102302-85319.jpg

Lami Lashes 3D Filler ir NANO produkts dabiskām skropstām un uzacīm, kas palielina to apjomu pa 40% un padara biezākas skropstas un uzacis.
 
Procedūru var veikt: 
  • kā atsevišķu procedūru;
  • kā papildu procedūru - Lami Lashes skropstu un uzacu laminēšanai, skropstu bio-ilgvilņiem; 
  • skropstu un uzacu krāsošanai. 

Šīs procedūras mērķis ir aizpildīt bojātās matiņa daļas, atjaunot to dabisko struktūru un to dziļi mitrināt. Dabiskās sastāvdaļas, peptīdi un NANO produkti, kas dominē Lami Lashes 3D Filler sastāvā, mitrina, baro un aizpilda pat 80% matiņus no iekšpuses.

dalashescosmetics@gmail.com

www.dalashes.lv