KONKURSS: Kā tu sevi motivē dzert ūdeni?

KONKURSS: Kā tu sevi motivē dzert ūdeni?

02. Oct 2020, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mēs visi zinām, ka ūdens ieņem ļoti nozīmīgu lomu mūsu dzīvē, jo tad, ja esam izslāpuši, ūdens nav uzņemts pietiekamā daudzumā, esam noguruši, īgni, darbi nesokas. Tāpēc svarīgi ne tikai lasīt speciālistu ieteikumus, cik ūdens diennakts laikā ieteicams izdzert, bet arī to ieviest praksē kā savu ikdienas paradumu, rūpējoties par savu veselību. 

Kā tu sevi motivē dzert ūdeni un neaizmirst regulāri padzerties? Varbūt vienmēr rokas stiepiena attālumā turi glāzi ūdens? Varbūt tev somiņā vienmēr līdzi 0,5 l mazā ūdens pudelīte vai arī atgādinājumiem izmanto speciālu aplikāciju? Padalies ar savu pieredzi un laimē balvu - TICHĖ dabīgo minerālūdeni!

Lai piedalītos konkursā:

  • Nāc uz mūsu Facebook lapu;
  • komentāros pie konkursa ieraksta pastāsti, kā tu sevi motivē dzert ūdeni? Kā neaizmirsti padzerties?
  • seko Māmiņu Kluba Facebook lapai, lai iegūtu praktiskus ieteikumus savas ģimenes veselībai.

PIEDALIES KONKURSĀ ŠEIT

KONKURSA BALVA

TICHĖ dabīgais minerālūdens

TICHĖ – tas ir minerālūdens ar īpaši reti sastopamu sastāvu, pašas dabas ideāli sabalansēts no dabīgajiem minerāliem, piemērots ne tikai lai atsvaidzinātos, bet arī cilvēka ķermeņa apgādei ar visnepieciešamākajiem minerāliem.

Vidējas mineralizācijas dabīgais minerālūdens ar sulfātiem, kalciju un magniju, kas iegūts no 689 m dziļurbuma Telšos.

Tavām ērtībām TICHĖ dabīgais minerālūdens pieejams arī ērtā 0,5l pudelē, lai tu vienmēr varētu paņemt kvalitatīvu ūdeni sev līdzi, lai arī kurp tu dotos - uz darbu, pastaigās, sportot vai arī dabā.

Laimīgo uzvarētāju izlozēsim un paziņosim 12.oktobrī