Konkurss ar jautru balvu, kas patiks visai ģimenei

Konkurss ar jautru balvu, kas patiks visai ģimenei

09. Mar 2021, 23:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

"MD VIKTORĪNA" ir izklaidējoša un ļoti interesanta erudīcijas spēle visai ģimenei, kuru Online vari spēlēt no jebkuras vietas, kur vien ir interneta pieslēgums. Izmanto iespēju forši pavadīt brīvdienu, nezejot no savas dzīvesvietas, esot mīļākajā mājas tērpā un ērtākajās čībās.

Laimīgos uzvarētājus paziņosim 19.martā , kad noskaidrosim 10 laimīgos (5+5), kuriem dāvāsim bezmaksas dalību ĢIMENES VIKTORĪNĀ, kas notiks svētdien 21.martā plkst. 18.00

LAI PIEDALĪTOS KONKURSĀ, NĀC UZ FACEBOOK

Lai izdodas! ⠀

Online viktorīnas ir vieta, kur pārbaudīt savas zināšanas un izjust lieliskas emocijas (viktorīna sastāv no 60 jautājumiem, katram 6 atbilžu varianti). Tā ir erudīcijas spēle, kurā izaicināt savus draugus un ģimeni, pārbaudīt savas zināšanas un izjust lieliskas emocijas.

"MD VIKTORĪNA" ATRADĪSI:  Facebook          Instagram          Mājaslapa

Piedalies "MD VIKTORĪNA", kur mēs radīsim ģimenes saliedēšanās atmosfēru ar aizraujošiem jautājumiem par visdažādākajām tēmām: multfilmas, kino, mūzika, sports, logo, Pasaule, ģeogrāfija u.c.

Lai piedalītos viktorīnā, Tev būs nepieciešams: ⠀

  •   dators vai planšete; ⠀⠀⠀
  •   viedtālrunis;⠀⠀⠀
  •   interneta pieslēgums. ⠀⠀⠀

⠀⠀⠀

Viktorīnas jautājumi tiek būvēti no vieglākiem līdz sarežģītākiem,  tāpēc aicinām pieteikties gan mazos, gan lielos spēlētājus.

 

Reģistrējies: https://www.mdplaytime.com/veikals/

Info: info@mdplaytime.com⠀

Dalības maksa: 5eur no komandas⠀

Organizējam viktorīnas koorporatīviem pasākumiem, bērnu ballītēm, jauniešiem un skolēniem par tēmām, kas jums aktuālas.