kļūt prasīgai pret citiem

kļūt prasīgai pret citiem

07. Feb 2018, 11:18 mmammamm mmammamm

Apņemšanās mainīties ...

Domāju un domāju , ja man zelta zivtiņa dotu iespēju kļūt mazāk prasīgai pret sevi , tikai ar viņu jāvienojas par jomu, bet piepildīta tiks viena , tad pēkšņi kā ar āmuru pa galvu ,es saprotu ,ka tieši otrādi , man vienkārši ir jākļūst vairāk  prasīgai pret citiem . Kāpēc ? Jo bieži savā dzīvē novēroju ‘Mērfija likumu’ , kliedzot vīram virsū par to ,ka viņš nevar ielikt traukus izlietnē, bet nokrauj visu izlietnes perimetru ,mēs varētu vienkārši sarunāt , ja Tu dari šādi ,tad nomazgā traukus pārmaiņas pēc pats .

Kā arī , es jau nemaz neatļauju sev palīdzēt , nereti skrienu ar lupatām un ar trešo roku piekārtoju savu frizūru , vai man to vajag ? Varam taču šo ‘pienākuma sajūtu’ mazliet atstumt malā , vairāk nodoties ģimenes kopā būšanai , sarunām  un mīļumam !

 

Es pavisam noteikti saprotu ,ka diezgan labi ar savām perfekcionisms iezīmēm varu sadzīvot , bet cik ilgi ? Līdz izdegšanai? Ne par velti man ir lielisks vīrietis un cik varu es palīdzu arī viņam , domāju nekad nebūtu pat mazākās domstarpības ,ja palūgtu viņam palīdzību mājas darbos vai bērna pieskatīšanā.

 

Lai izdodas !