Kartē apkopoti slēgtie dabas objekti un takas

Kartē apkopoti slēgtie dabas objekti un takas

01. Apr 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Atbilstoši jauniem regulējumiem Covid-19 izplatības ierobežošanai,regulāri tiek pieņemti lēmumi par dažādiem ierobežojumiem dabas takās un objektos.

Dabas aizsardzības pārvalde kartē vienkopus apkopojusi visas slēgtās dabas takas un pārējos objektus dabā.

KARTI SKATIES ŠEIT

Arī dodoties dabā neaizmirsti ievērot fiziskās kontaktēšanās ierobežojumus - tāpat kā uz publiskām norisēm iekštelpās, arī ārtelpās ir noteikta divu cilvēku un divu metru distances ievērošanas noteikumi.

Lai mazinātu riskus Covid-19 tālākai izplatībai Latvijas iedzīvotāju vidū, atbilstoši epidemioloģiskajai situācijai, valdība ir pieņēmusi stingrākus noteikumus cilvēku pulcēšanās ierobežošanai privātos un publiskos pasākumos un citus ierobežojumus. Fiziskās kontaktēšanās ierobežojumi attiecas uz publiskām norisēm iekštelpās un ārtelpās un nosaka divu cilvēku un divu metru distances ievērošanas noteikumus.  

Neievērojot divu metru distanci, vienlaicīgi pulcēties publiskās iekštelpās un publiskās ārtelpās drīkst ne vairāk kā divas personas. Izņēmums ir personas, kas dzīvo vienā mājsaimniecībā vai arī vecāks un to nepilngadīgie bērni gadījumos, ja tie nedzīvo vienā mājsaimniecībā. Vairāk nekā divas personas drīkst pulcēties arī gadījumos, kad tiek veikti darba vai dienesta pienākumi.