Jaunā TV sezona un jaunās vadītājas! Jau 16.janvārī STV Pirmā plkst.9:20!

Jaunā TV sezona un jaunās vadītājas! Jau 16.janvārī STV Pirmā plkst.9:20!

13. Jan 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

“Māmiņu Klubs” savu jauno TV sezonu sāk ar jaunu vadītāju tandēmu! Pirmo reizi raidījuma vēsturē ģimenes ar vērtīgiem padomiem iedvesmos divas vadītājas – māmiņu vidū jau labi zināmā un iemīļotā veselīga dzīvesveida entuziaste Kristīne Beitika un geštaltterapeite, emocionālās veselības vēstnese Līva Spurava. 

Abas jaunās vadītājas ir digitālā satura veidotājas, sieviešu un māmiņu vidū iemīļotas influenceres, labas draudzenes un mammas saviem bērniem. Raidījuma jaunajā sezonā viņas uz vērtīgām diskusijām un padomiem par bērnu un ģimenes lietām aicinās dažādus sabiedrībā aktīvus vecākus un zinošus ekspertus. 

Katrā raidījumā vadītājas aktualizēs sievietēm, mammām un ģimenēm svarīgas tēmas - būs gan spraigas diskusijas par bērnu audzināšanu, veselību, pāru attiecībām ģimenē, vecāku lomu un sievietes pašsajūtu, izdegšanu, ēšanas traucējumiem.

Diskusijās piedalīsies zinoši eksperti un sabiedrībā aktīvi, populāri vecāki. Tāpat raidījums turpinās piedāvāt dokumentālās sērijas, kas sniedz ieskatu ģimeņu ar bērniem dzīvē no grūtniecības līdz pat pusaudžu laikam. 

Tiekamies svētdienu rītos STV Pirmā plkst.9:20!