Jaunā gada apņemšanās - grāmatas!

Jaunā gada apņemšanās - grāmatas!

10. Jan 2018, 21:38 Co_ora Co_ora

Es jau reiz minēju, ka man ļoti nepatīk Jaunajā gadā kaut ko apņemties, jo tas liekas klišejiski un uzliek gandrīz tādu kā zīmogu un sajūtu, ka kādam ir jāatskaitās! Vienu lietu es jau apņēmos, par kuru var lasīt šeit, pienākusi kārta otrajai! Šovakar ar vīru uzspēlējām spēlīti - kuras no grāmatu plauktā esošajām grāmatām tu esi izlasījis!? Līmējām virsū lapiņas un abi bijām pilnībā ierauti azartā, par laimi, Miķelis bija atradis somiņu kurā krāmēt iekšā visu, kas pa ceļam un izskatījās visai aizņemts, lai ļautu vecākiem izklaidēties! Rezultātā parādījās arkārtīgi milzīga vēlme lasīt, lasīt, lasīt! Tad atcerējos, ka Instagram-ā, patiešām neatceros kurā profilā (ja kāds zina, droši uzrādiet un es nomainīšu uz tās jaukās personas vārdu), ieraudzīju jaunā gada apņemšanos - izlasīt 40 grāmatas! Es tā ātri parēķināju, ka tas nozīmē vairāk kā 3 grāmatas mēnesī un mudīgi noliecu galvu šīs idejas autores priekšā, tas patiešām ir daudz, ņemot vērā dinamisko ikdienas gaitu! Tomēr gribu pievienoties šai' idejai un nospraust savu mērķi (tiesa gan - pieticīgāku!) - 25 grāmatas gadā, kas būtu apmēram 2 grāmatas mēnesī, kas tāpat ir ļoti daudz! Bet, spriežot pēc sarkanajām lapiņām grāmatu plauktā (kas apzīmē to literatūru, kuru es esmu izlasījusi), man pat nevajadzēs nevienu jaunu grāmatu! Es tomēr esmu baigais grāmatu frīks! Ja kaut kur ieraugu kādu labu, rekomendācijām bagātu grāmatu, es uztaisu screenshotu ar to iekš ibook.lv (piedodiet, bet jaunu grāmatu cena man liekas baigi augsta, tāpēc ļoti atbalstu andeles tipa grāmatu tirdziņu, tur esmu iegādājusies patiešām daudz lasāmvielu par patiešām labu cenu!) un gaidu tādu dienu, kad būšu pietiekami nobriedusi, lai sazinātos ar pārdevēju un saorganizētu grāmatas pirkšanu! Man patīk pirkt grāmatas! Un, lai gan šobrīd ir tiešām sarežģīts laiks, lai tās lasītu (nu, ziniet, viengadnieks prasa savu laiku spēlēm, savu laiku miegam!), tomēr ceru, ka kādā jaukā dienā secināsim, ka esam iemācījušies laiku menedžēt un atstāt arī lasītpriekam! Es ļoti gribu vēlēt visiem laiku grāmatu lasīšanai un, kas ne mazāk svarīgi - vēlmei atvērt grāmatu! Es ļoti gribu vēlēt sev un vīram iemācīties atrast laiku lasīšanai! Es ļoti gribu Jums atgādināt, ka par cilvēku ļoti daudz pasaka tas, kāds ir viņa grāmatu plaukts - iegādājieties, dāviniet, dalieties ar grāmatām! Lasiet! Un lai tas izdodas labāk kā mūsu ģimenē šobrīd! Es ļoti gribu novēlēt sev atrast laiku, lai uzrakstītu par grāmatām, kuras esmu tik tikko izlasījusi un, iespējams, tā iedrošinātu vēl kādu tieši šo grāmatu izlasīt!

flower.of.hope flower.of.hope 11. Jan 2018, 14:12

Man personīgi strādāja, apņemšanās katru dienu lasīt piecpadsmit minūtes. Nereti, kad reiz ir sākts nemaz negribas likt malā. Tagad gan atkal, ilgāku laiku neesmu pieķērusies nekam jaunam. Būs jāatsāk 😀

lauvinja lauvinja 11. Jan 2018, 10:32

Man patīk lasīt grāmatas, bet tas ir periodiem. Kad iekrītu lasīšanas periodā - varu nedēļā vairākas izlasīt, tad arī visu brīvo laiku pavadu lasot.

Brīve Brīve 10. Jan 2018, 22:40

Super apņemšanās! Man kauns atzīties, ka man jau vairākus gadus pēc kārtas ir apņemšanās izlasīt mēnesī vismaz vienu grāmatu. Bet vēl nav bijis gads,kad to realizētu. Man ir entās grāmatas iesāktas. Nesaprotu, kas tas ir, ka grāmata nespēj noturēt intresi un sāku citu. Citreiz strīdos ar sevi, kas ir, ka nevari pabeigt, tad atbildu vai tiešām jāizlasa lasīšanas pēc, ja es negribu. Es apmeklēju aktīvi bibliotēku, man ir 3 mazi bērni un es laikam izlasu kādas 1000 BĒRNU grāmatas gadā, bet tās nebaro manu dvēseli. P.s.ļoti priecātos, ja ieteiktu kādu labu grāmatu, kas notur interesi.