Izbaudi Jūrmalas burvību kvalitatīvās ģimenes brīvdienās  Baltic Beach Hotel & SPA

Izbaudi Jūrmalas burvību kvalitatīvās ģimenes brīvdienās Baltic Beach Hotel & SPA

21. Feb 10:22 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Jūrmala ar savu ainavisko skaistumu un daudzveidīgo izklaides piedāvājumu noteikti ir izcila izvēle, ja jūs meklējat ideālu vietu, kur pavadīt kvalitatīvu atpūtas laiku ar ģimeni.

 

Jūrmalas pludmales ir pazīstamas ar savu balto smilšu pludmali un klusumu. Būt kopā ar ģimeni pie jūras ir iespēja baudīt sauli, smilšu pilnību un svaigo jūras gaisu. Jā, šeit būs ko darīt visos gadalaikos! Bērni var radoši spēlēties pludmalē, savukārt pieaugušie var baudīt relaksējošus pastaigas gar jūrmalu.

 

Jūrmala piedāvā dažādas aktivitātes visai ģimenei. No ekskursijām līdz kultūras pasākumiem, pilsēta sniedz dažādas izklaides iespējas. Lai gan brīvā dabā pavadītais laiks ir lielisks, Jūrmalā ir arī daudz kafejnīcu, restorānu un veikalu, kas nodrošina iespēju baudīt gan dabas, gan pilsētas piedāvājumus.

 

Izvēloties labi aprīkotu viesnīcu, jūs nodrošināsiet ērtības un mieru savai ģimenei. Baltic Beach Hotel & SPA viesnīca piedāvā ne tikai komfortablus numurus, bet arī dažādus piedāvājumus, piemēram, baseinus, bērnu rotaļu zonas un citus izklaides veidus, lai padarītu jūsu uzturēšanos vēl baudāmāku.

 

Jūrmala ir klusa un relaksējoša vieta, kur baudīt dabas skaistumu. Lai gan pludmales ir galvenā , ir arī daudz citu vietu, kur apbrīnot ainavu - no parkiem līdz mežiem. Pusdienojiet ārpusē, baudot dabas klusumu, vai piedalieties kādā no daudzajām kultūras pasākumu iespējām.

 

Kopumā, Jūrmala ar savu īpašo atmosfēru, klusu pludmali un izklaides piedāvājumu daudzveidību ir piemērota vieta, lai pavadītu laiku kopā ar ģimeni. Nakšņošana viesnīcā papildinās jūsu atpūtu, nodrošinot komfortu un ērtības, lai jūs varētu pilnībā izbaudīt savu brīvlaiku kopā.

 

Kvalitatīva atpūta visai ģimenei Baltic Beach Hotel & SPA

 

Baltic Beach Hotel & SPA tiešām ir lieliska vieta atpūtai ar ģimeni Jūrmalā. Šī viesnīca piedāvā daudzus ieguvumus un ērtības, kas padarīs jūsu ģimenes uzturēšanos patīkamu un neaizmirstamu ar īpašo ģimeņu piedāvājumu “Laiks ģimenei”. Šeit ir daži iemesli, kāpēc Baltic Beach Hotel & SPA ir lieliska izvēle ģimenes atpūtai.

 

 

Ģimenes numuri: Viesnīca piedāvā īpašus Ģimenes numurus, kuri nodrošina komfortu un tie atbilst ikvienas ģimenes vajadzībām. Šie numuri ir plaši un piedāvā visus nepieciešamo,, lai justos kā mājās.

 

Daudzveidīgas izklaides ģimenei: Baltic Beach Hotel & SPA piedāvā dažādas izklaides iespējas visai ģimenei. Ar baseiniem, sporta klubu, Jūras ūdens relaksācijas centru un Kids Club, ikviens ģimenes loceklis atradīs ko aizraujošu šajā viesnīcā.

 

Dabas un jūras tuvums: Viesnīca atrodas netālu no Jūrmalas pludmales, tādēļ jums būs viegli piekļūt skaistajai jūras piekrastei. Izbaudiet saulainas dienas pludmalē vai romantiskas pastaigas gar smilšaino jūras piekrasti.

 

Kulinārijas baudas: Restorāni viesnīcā piedāvā izcilus ēdienus gan pieaugušajiem, gan bērniem. Vai baudāt bagātīgas brokastis ar skatu uz jūru, malkojot Prosecco glāzi, vai ģimenes maltīti restorānā- piedāvājums apmierinās prasīgāko gardēžu garšas kārpiņas.

 

Kompleksa pakalpojumu klāsts: Baltic Beach Hotel & SPA piedāvā visaptverošus pakalpojumus, tostarp naktsmītņu, restorānu, sporta un izklaides iespēju klāstu. Tas nozīmē, ka ģimenei nav jāmeklē citi veidi, kā pavadīt laiku, īpaši gada aukstākajos mēnešos - viss ir pieejams vienuviet, gluži kā ‘all inclusive’ viesnīcās. Izbaudiet relaksāciju Jūras ūdens relaksācijas centrā "Sea Wellness", kur jums būs iespēja peldēt siltā jūras ūdenī baseinā ar dažādām iespējām, tostarp zemūdens masāžu, džakuzi, un daudz ko citu. Un bērni savukārt varēs izbaudīt īpaši viņiem sarūpētus SPA pakalpojumus Bērnu SPA!     

 

Sporta kluba apmeklējums: Aktīviem ģimenes locekļiem pieejams sporta klubs, kurā varat uzturēt aktīvu dzīvesveidu. Bērniem un pieaugušajiem ir daudz iespēju izvēlēties, sākot no baseina līdz dažādām sporta aktivitātēm.

 

Ja jūs meklējat lielisku vietu atpūtai ar ģimeni Jūrmalā, Baltic Beach Hotel & SPA ir vieta, kurā varat baudīt komfortu, izklaides un skaisto jūras tuvumu kopā ar ģimeni. Papildus minētajiem ieguvumiem, jums būs iespēja baudīt tēju, kafiju un ūdeni numurā, izmantot bezmaksas WIFI, saņemt sagaidīšanas dāvaniņas mazajiem viesiem, un noslēgt dienu ar vakara cienastu kakao un cepumiem bērniem. Turklāt Kids Club piedāvā aizraujošas aktivitātes mazajiem viesiem, nodrošinot viņiem aizraujošu un drošu izklaidi.

 

Baltic Beach Hotel & SPA Jūrmalā piedāvā ideālu kombināciju, kas sastāv no komforta, izklaidēm un ģimenēm draudzīgas atmosfēras, kas padarīs jūsu atpūtu par neaizmirstamu piedzīvojumu. Un tuvojoties Lieldienām, ieplānojiet pagarināt nesteidzīgas brīvdienas Lieldienās viesnīcā, kur Baltic Beach Hotel & SPA būs parūpējies par visu!

 

Mūsu Lieldienas/ nakšņošanas piedāvājums

 

Kontakti

Baltic Beach Hotel & SPA
+371 67771411
WhatsApp
res@balticbeach.lv
Jūras iela 23/25, Jūrmala, LV-2015, Latvija