Instrumenti sievietes labsajūtai: Kā ikdienā mazināt stresu un atslābināties

27. Apr 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Dažkārt mūsu ikdiena paiet gluži kā vāveres ritenī, steidzot padarīt vienu darbu pēc otra, tāpēc vēl jo vairāk nepieciešams atrast veidus, kā palīdzēt sev atslābināties dažu minūšu laikā, ja vairāk laika tam nevari atlicināt.

Izstaipies!

Diplomēta masiere un jogas pasniedzēja Liene Bogdanova uzsver, ka viens no labākajiem veidiem, kā relaksēties, ja nav daudz laika, ir izstaipīšanās. “Kad mums ir stresa situācijas, iesaku sākotnēji ķerties pie stiepšanās vingrojumiem,” stāsta jogas pasniedzēja Liene Bogdanova, sakot, ka pastiepjoties varam sevi lieliski atslābināt.

LIENE BOGDANOVA MĀMIŅU KLUBA VECĀKU SKOLĀ

Izgulies!

“Miegs ir atjaunošanās rokzvaigzne! Ja neguļam pietiekami, visticamāk, jutīsimies nogurušas,” ir pārliecināta jogas pasniedzēja. Viņa uzsver, ka jaunās māmiņas spēj kompensēt savu nogurumu, taču ikvienam no mums ar laiku pienāk posms, kad izdegam. Lai šādas situācijas neveidotos, par sevi jārūpējas, izguļoties tik daudz stundu, cik nepieciešams mūsu organismam. “Ja izlasām, ka mums jāguļ 8 stundas vai vairāk, nevajag par to satraukties, jo vidēji cilvēks guļ 6-6,5 stundas, tāpēc ir jāvēro, kā jūtamies,” iesaka L. Bogdanova.

Ja nepieciešams, atvēli laiku diendusai

Ja tev ir iespēja dienas laikā gulēt diendusu, tas ir lieliski! “Ātra atjaunošanās guļot ir ekselenti,” pārliecināta ir Liene Bogdanova, sakot gan, ka katram no mums ir jāvadās pēc savām sajūtām. Ja tev nav iespēju dienā uz mirkli nosnausties, atrodi 15 minūtes, kuras pabūt klusumā, ar mazāku ārējo kairinājumu, lai pabūtu mirkli ar sevi.

Eksperts

Liene Bogdanova

diplomēta masiere un jogas pasniedzēja
Liene Bogdanova Vecāku skolā