Facebook KONKURSS: Laimē ielūgumu uz Forumu LĪDERE 14.maijā!

Facebook KONKURSS: Laimē ielūgumu uz Forumu LĪDERE 14.maijā!

03. May 2019, 12:35 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Jau otro gadu Forums LĪDERE pulcēs atvērtas, aktīvas, uz izaugsmi un attīstību vērstas sievietes. Sievietes, kuras ikdienā sevi realizē uzņēmējdarbībā, politikā, mākslā, zinātnē, tehnoloģijās. Sievietes, kuras velta sevi karjerai un ģimenei.

Pievienojies 14.maija Forumam LĪDERE, lai vienkopus uzklausītu interesantus un aizraujošus pieredzes stāstus un profesionālu treneru padomus, lai attīstītu savas prasmes un kompetences, lai smeltos zināšanas un atjaunoju enerģiju, lai ietu tālāk un iedvesmotu citus, lai sapņotu drošāk un sasniegtu vairāk!

Ieinteresējām? Piedalies konkursā un varbūt tieši tu būsi laimīgā, kura ekskluzīvi iegūs ielūgumu uz forumu un varēs to apmeklēt bez maksas! 

Lai piedalītos konkursā:

  • komentāros raksti, kura sieviete ir tava līdere un iedvesmotāja;
  • atzīmē draudzeni, kurai būtu noderīgi apmeklēt Forumu LĪDERE.

PIEDALIES KONKURSĀ ŠEIT

Starp visiem konkursa dalībniekiem 9.maijā izlozēsim laimīgo, kura iegūs

IELŪGUMU

uz

Forums LĪDERE,

kas norisināsies š.g. 14.maijā VEF Kultūras pilī


LĪDERE. Vārds, kas saistās ar ļoti dažādām izpratnēm un emocijām. No pietātes un apbrīnas līdz neizpratnei un mulsumam. Kas ir līderība? Vai tā saistīta ar amatu, stāvokli sabiedrībā, apkārtējo attieksmi vai iekšējo sajūtu? Ko nozīmē būt LĪDEREI mūsdienu sabiedrībā? Kādas kvalitātes un īpašību kopums nepieciešams? Vai LĪDERES gēns ir katrā no mums? Kā apzināt un attīstīt savu personisko un profesionālo potenciālu? Kā sabalansēt dažādās lomas, ko sievietei uzliek sabiedrība, tradīcijas un viņa pati? Kā neizdegt, bet atjaunot enerģiju un iedvesmu, ko sniegt sev un citiem?

Seko Forums LĪDERE Facebook lapai

un uzzini par iespēju skatīties pasākumu tiešraidē