Ēdam Krakovā. "Zazie" Krakovā

Ēdam Krakovā. "Zazie" Krakovā

03. Jul 2021, 22:29 Klintasmamma Klintasmamma

Par šo vietu paldies Michelin Guide, jo tieši tur var ērti uzzināt par vietām, kur palutināt savas garšas kārpiņas. Šoreiz neizmantoju nedz Tripadvisor, nedz Google atsauksmes, jo Krakova ir  pietiekoši plaša, vietu ir daudz un lasīt par katru būtu visai nogurdinoši. Otrkārt, apskates objekti bija dažādās pilsētas malās, tāpēc ēst varējām jebkur, bez grūtībām aizbraucot ar auto, un tādos gadījumos veru vaļā https://guide.michelin.com/

Iepriekš iekopētajā interneta vietnē ir ērti uzzināt gan par to, kādas virtuves ēdieni tiek piedāvāti, gan iepazīties ar rekomendācijām, gan uzzināt cenu līmeni katrā no norādītajiem restorāniem, adresi, kā arī maksāšanas iespējas u.c. svarīgu informāciju.

Zazie uzrunāja ar franču virtuvi, jo tā mūsu ceļojumos ir visai reta viešņa. 

Atrašanās vieta: ul. Józefa 34, Cracow, 32 056, Polija. 

Vecpilsēta, ar auto līdz durvīm piebraukt nevarēs, taču 4-5 minūšu gājienā ir vairākas stāvvietas, kur novietot auto, un kājām doties uz restorānu.

Cenas ir vidēji augstas un ēdiens ir pelnījis 8-9.10 noteikti. Var sēdēt iekštelpās un ārā, maksāt ar skaidru naudu vai kredītkarti. Ieteicams iepriekš rezervēt galdiņu, taču tā kā Covid noteikti ir ietekmējis tūristu skaitu arī šajā vietā, mēs bez grūtībām tikām pie galdiņa.

Ēdienkarte ir pieejama angļu valodā (nezinu par citām).

Interneta vietne, kur pieejama arī angļu valodā tulkota ēdienkarte: http://www.zaziebistro.pl/ 

Ir pieejami arī atsevišķi ēdieni bērniem, ko angļu valodā atnestajā ēdienkartē nemanīju, taču viesmīle pati tos piedāvāja (bija nageti, dažādas pastas).

Darba laiks sākas no 12:00-23:00, bet no otrdienas līdz piektdienai 12:00-17:00 ir pieejams piedāvājums pasūtīt 3 ēdienus (izvēle ir visai plaša) par 41 PLN, kas ir ~ 10 EUR.

Mēs izvēlējāmies:

sīpolu zupu (vīram gan patika uz 7/10, taču man ir radies iespaids, ka viņam bezgaļas zupas nemaz lielāku vērtējumu nav ieguvušas), 19 PLN.

kartupeļu gratēnu ar saulē kaltētiem tomātiem, kazas sieru un spinātiem man un meitai, 35 PLN (1+gadniece atzina, ka ir ļoti garšīgs)

pastu ar vistas gaļu 5+gadniecei (bija garšīgi, ēdienkartē neatrodu un cenu rēķinā neapskatījos);

pīles kājas konfitu (gaļai bija izcila konsistence!), 43 PLN

filo mīklā ieceptu kazas sieru ar sīpolu ievārījumu un salātu no riekstiem un bumbieriem, 25 PLN - perfekti, salātu noteikti nošpikošu!

un krēmu brulē, kas noteikti garšoja visiem, lai arī lielā meita atzina, ka viņai šis deserts vairāk paticis Lapsas Mājā. 

Apkalpošana ir lieliska. Iesaku izmēģināt un labrāt uzzināt Jūsu atsauksmes un iespaidus!