Duskes hostels jeb neplānoti nokļūstam Vroclava

Duskes hostels jeb neplānoti nokļūstam Vroclava

26. Aug 2023, 20:22 Cielavinna Cielavinna

Šis brauciens ļāva saprast to, kad mēdz notikt tā ka Tavs ieplānotais vienā minūtē mainās un Tev jāspēj ātri visu pārplānot.

Pēc Varšavas mums bija plānots nokļūt tuvāk pie Sudetu kalniem. Caur Booking atradām skaistu viesu māju, visi priecīgi par to kad 3 dienas varēsim padzīvot tuvāk dabai klusumā. Bet, viena ziņa mainīja visu, jo izvēlētā viesu nama saimnieks mūs var pieņemt dienu vēlāk un par atvainošanos, piedāvāja vienu bezmaksas dienu viesu namā.

Booking ar uzreiz zinājā par radušos situāciju un piedāvāja palīdzību situācijas atrisināšanā.

Mēs piekritām saimnieka piedāvājumam,  bet nācās meklēt jaunas naktsmītnes, kur pārlaist nakti. Izdomājām,  brauksim uz Vroclavu. Caur Booking atradām pašā centrā Dukes hosteli,  no kura vecpilsēta ir rokas stiepienā. 

Uzreiz gribu atgādināt, kad rezervējat naktsmītnes caur Booking vienmēr izlasat visu pieejamo informāciju, mēs to neizdarījām un nedaudz pārsteidza, kad hostels ņem papildus drošības naudu, kuru pēc tam atgriežot, ja viss ir kārtībā. 

Ierodoties galamērķī, sākās neliels stress par to, kad viesnīca reāli ir centrā, jo nebija gaidīts kad Vroclava ir tik liela  un autostāvvieta maksas pilnā, jāatrod kur noparkot automašīnu.  Pariņķojām riņķī,  izdusmojāmies līdz atradām šo vietu. Bailīgi, bet ja jau prāvs skaits vietējo tur novieto automašīnas, tad derēs mums arī, hostels 10 minūšu attālumā. 

Pats hostels bija ciešams. Situācija glāba tas kad vecpilsēta tiešām bija rokas stiepienā

Čekošanās iekšā bezkontakta un diezgan piņķerīga.  Numuriņš maziņš, nolietots, gultas ļurkainas,  slikta ventilācija, labi kad TV bija.

Jebkurā gadījumā neiesaku šo hosteli,  jo par tādu cenu ir redzēti labāki varianti.

Nākošajā rītā devāmies vecpilsētu lūkoties un protams, rūķīšu medībās. Es teikšu ir skaista vecpilsēta un rūķīši kā torte ar ķirsiti galā.

Vroclava  agrāk Breslava  ir pilsēta  Polijas dienvidrietumos, Lejassilēzijas vojevodistes centrs Odras upes krastos. Vroclava ir Silēzijas vēsturiskā galvaspilsēta, sens tirdzniecības centrs, bijusī Hanzas pilsēta. Līdz Otrajam pasaules evērojams vācu kultūras un zinātnes centrs. Otrā pasaules kara laikā stipri nopostīta, jo 1945. gadā pilsētā notika sīvas kaujas. Tagad rūķu galvaspilsēta. 

Bet uzreiz iesaku vecpilsētu apmeklēt ar skaidrā naudu, jo vienā vietā netikām iekšā, jo ar karti nevarēja norēķināties, maza vilšanās pašiem uz sevi tai brīdī bija.

Redz kā viena ziņa, mūs aizveda uz skaistu rūķīšu galvaspilsētu- Vroclavu.

Lai Jums jauka atpūta!