Dienas spēles rezultāti nedēļas garumā ir zināmi

Dienas spēles rezultāti nedēļas garumā ir zināmi

17. Dec 2012, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sievietes higiēnai jāpievērš diezgan liela vērība,jo tas tieši ietekmē arī mūsu veselību.

Sveicam Aneti,

kuras e-pasts sākas ar anete.verane@..

Gaidīsim pēc balvas Māmiņu Klubā Vīlandes ielā 1-3 (ieeja no Elizabetes ielas) darba dienās no 12 līdz 18 līdz 17.janvārim 2013.gadā!

Floragyn Intīmās ziepes ikdienas lietošanai
20121214102630-37865.jpg

Floragyn® Intimo ir intīmās ziepes ārējo dzimumorgānu ikdienas higiēnai. Pateicoties aktīvajām sastāvdaļām, Floragyn® Intimo iedarbība ir trīskārša:

• efektīvi un maigi attīra un ar laktobaktēriju bioloģiskā antagonisma palīdzību aktīvi pasargā pH un bakteriālo mikrofloru no gļotādas iekaisīgo stāvokļu rašanās;

• vītolu vējmietiņam (Lythrum salicaria) piemīt antibakteriāla iedarbība;

• aktīva amonija jonu (NH4+) neitralizējoša darbība – tie rodas urīna fermentācijas un macerācijas procesos.

Floragyn® Intimo ir maigas ziepes, kas aktīvi novērš apsārtumu vai kairinājumu. Floragyn® Intimo īpaši ieteicams ikdienas higiēnai nelielas asiņošanas, apsārtuma gadījumā menstruālā cikla laikā vai pēc dzemdībām.

Sastāvdaļas: ūdens, kokamidopropilbetaīns, nātrija olivoamfoacetāts, magnija lauretsulfāts, kokamidopropilaminoksīds, PEG-200 hidrogenēts glicerilpalmitāts, PEG-7 glicerilkokoāts, bisabolols, lactococcus lizāts, Biphidus lizāts, pienskābe, Lythrum salicaria, PEG-40 hidrogenēta rīcineļļa, propilēnglikols, metilparabēns, propilparabēns, PPG-26 butiletilēns-26, smaržviela, dinātrija EDTA, alfaketoglutārskābe, imidazolidinilurīnviela.

Iepakojums: 200 ml pudele ar dozētāju.