Dabas spēks veselībai un jaunībai

Dabas spēks veselībai un jaunībai

20. Apr 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Ājurvēda ir tradicionālā Indijas medicīnas sistēma, kas jau izturējusi krietnu laika pārbaudi, un tās mērķis ir cilvēka fiziskās veselības un gara harmonizācija. Ar holistisku pieeju izstrādātie ājurvēdas zīmoli «Urban Veda» un «Ayumi Naturals» ļauj ieklausīties sajūtās un palīdz atrast to, kas šobrīd visvairāk nepieciešams tieši tavam ķermenim un garam.

Medicīniska vērtība

Katrs cilvēks ir daļa no pasaules, un viņa veselība ir cieši saistīta ar dabu – visas slimības un sāpes saistītas ar to, ka cilvēks zaudējis harmoniju ar dabu. Tāpēc mūsu misija ir dalīties ar vērtīgo augu spēku, jo – mēs ticam augu spēkam!

Tu noteikti esi pamanījusi, ka tas, kas tevī raisa patīkamas emocijas, rada arī labsajūtu. Holistiskā pieeja nosaka, ka pastāv saikne starp fizisko veselību un vispārējo labsajūtu, un ājurvēda ir holistiska veselības un labklājības sistēma un visaptveroša filozofija, kā pilnvērtīgi dzīvot savu ikdienas dzīvi. Tā balstīta uz teoriju, ka visam dabā atrodamajam ir medicīniska vērtība, ka laba gremošana ir labas veselības pamats un ka mums visiem ir pa spēkam uzturēt labu veselību, izmantojot diētu, vingrojumus un ikdienas rutīnu, kas ietver meditāciju un jogu. 

Ājurvēda glabā mūžīgās jaunības noslēpumu. Tie ir augi un to ekstrakti, kas ir lieliski palīgi organisma attīrīšanai, atveseļošanai un atjaunošanai. Senie gudrie iemācījās lietot dabas dziedinošo spēku, un šīs zināšanas nodeva no paaudzes paaudzē. Tāpēc šodien, lai saglabātu jaunību un veselību gan garā, gan ķermenī, ir vērts ieklausīties seno gudro zināšanās par dabas resursu izmantošanu, kas spēj atstāt harmonizējošu ietekmi uz fizisko ķermeni, nervu sistēmu un enerģētisko lauku.

Trīs enerģijas stāvokļi

Ķermenī ir pieci elementi – gaiss, ēters, uguns, ūdens un zeme –, kas tiek grupēti trīs enerģijas stāvokļos, ko sauc par došām, un ājurvēdas galvenais aspekts ir došas dekodēšana.

Vatas došu (tas ir atvasināts no sanskrita «va», kas nozīmē «vējš») veido ētera un gaisa elementu kombinācija, Pitas došu (termins «pitta» cēlies no sanskrita saknes «krāns», kas nozīmē sildīt) – uguns un ūdens kombinācija, Kaphas došu – zemes un ūdens kombinācija.

Iespējams, esat dzirdējuši, ka cilvēki tiek raksturoti kā ugunīgi, piezemēti vai lidojoši. Tas tāpēc, ka mēs katrs piedzimstam ar savu unikālo došu kombināciju, un tās reti ir vienādās proporcijās. Mūsos katrā dominē viena vai divas došas, un zināšanas par savu konstitūciju un dzīvošana saskaņā ar savām došām palīdz novērst dažādas saslimšanas, kas arī ir ājurvēdas mērķis. Jo saskaņā ar ājurvēdu, cilvēks ir vesels tad, ja visas trīs viņa došas ir līdzsvarā, ja visi pieci maņu orgāni normāli funkcionē, ja ķermenis, prāts un gars ir harmonijā. Došu atgriešana līdzsvara stāvoklī ir svarīgākais ājurvēdiskās ārstēšanas aspekts un, ievērojot šo līdzsvaru arī ādas kopšanā, iespējams panākt lieliskus rezultātus.

Dabīgas un vegānisks

Senie indiešu medicīnas noslēpumi šodien tiek piedāvāti mūsdienīgā formā – tie ir gadiem ilgi pētīti un klīniski pārbaudīti produkti.

Zīmola «Urban Veda» produktu klāstā ir «Cosmos Natural» sertificētas ķermeņa eļļas ādas attīrīšanai. Tās ir 100% dabīgas, vegāniskas, dermatoloģiski pārbaudītas. To sastāvā ir eksotisku ēterisko eļļu un Indijas ārstniecisko augu maisījums, kas baro un tonizē ādu, atbrīvojot ķermeņa šūnas no brīvo radikāļu ietekmes un kaitīgām vielām,

turklāt tās īpaši izstrādātas tā, lai veicinātu prāta, ķermeņa un dvēseles saikni, tādējādi uzlabojot vispārējo veselību.

Tāpat zīmola produktu klāstā ir sejas un ķermeņa ādas un matu kopšanas līdzekļi, kas radīti no dabas komponentiem. Tie attīra, līdzsvaro, mitrina, aizsargā un izgaismo, un tos ikviens var piemeklēt gan pēc došām (aizpildot anketu veikala mājaslapā www.ayuraskin.lv, iespējams atklāt savu došu un sev piemērotāko «Urban Veda» sēriju), gan sava ādas tipa. Tie satur 96-100% dabīgas un organiskas sastāvdaļas, vienlaikus nodrošinot efektīvu un acīmredzamu rezultātu. Tām piemīt unikālas īpašības, kas ne vien normalizē organisma enerģētisko līdzsvaru un imūnsistēmu, bet arī piešķir ādai veselīgu izskatu un mirdzumu, un palēnina ādas novecošanas procesu.

Vai zināt savu došu?

VATA cilvēki ir slaidi, radoši un aktīvi, kas apzīmē enerģiju un kustību. Viņi ir entuziasma pilni un jūtīgi, iztēles bagāti un impulsīvi.

-Āda var būt sausa, blāva un bez spīduma – tādai vispiemērotākie ir «Urban Veda» «Radiance» līnijas produkti.

PITA cilvēku tips bieži ir vidējas miesas būves. Viņi ir ambiciozi, gudri un inteliģenti, diezgan organizēti un bieži vien perfekcionisti.

-Āda var būt jutīga un sakairināta, ar noslieci uz rozāciju – tādai vispiemērotākie ir «Urban Veda» «Soothing» līnijas produkti.

KAPHA cilvēki ir stabili, izturīgi, mierīgi un miermīlīgi. Viņi ir piezemēti, piedodoši un līdzjūtīgi. Ja nav līdzsvaroti, viņi var kļūt lēni un gausi, viņiem ir tendence uz lieko svaru.

-Tauku dziedzeru pārmērīga aktivitāte var aizsprostot poras – tādai vispiemērotākie ir «Urban Veda» «Purifying» līnijas produkti.

Izmanto atlaižu kodu 15% atlaidei "MAMINUKLUBS"

Blaumaņa iela 3, Rīgā

AYURA SKIN E-shop