Brīvdienās pastiprināti uzraudzīs publiskās vietas

Brīvdienās pastiprināti uzraudzīs publiskās vietas

27. Mar 21:26 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Rīgas domes pagaidu administrācija uzdevusi Rīgas pašvaldības policijai brīvdienās pastiprināti uzraudzīt populāras sabiedriskas vietas pilsētā, lai nepieļautu cilvēku pulcēšanos.

Lai izvairītos no vīrusa Covid-19 tālākas izplatības, administrācija un pašvaldības policija iedzīvotājus īpaši aicina izvairīties no pastaigām un sportiskām aktivitātēm plaši iecienītās vietās, piemēram, Lucavsalā, Mežaparkā, Vecāķos, Ķengaraga promenādē un citās līdzīgās vietās.

Ģimenes ar bērniem tiek lūgtas nekādā gadījumā nedoties uz bērnu rotaļu laukumiem, norāda pašvaldībā. Fiziskā distancēšanās pašlaik ir ļoti nozīmīga, un tā ir jāievēro arī siltos un saulainos laika apstākļos.

Pašvaldība aicina pie iespējas izvēlēties braucienu laikā, kad sabiedriskajā transportā ir vismazāk pasažieru. Īsu braucienu vietā pasažieri tiek aicināti izmantot velosipēdus, doties ar kājām vai izmantot citus pārvietošanās veidus.

Dome mudina iedzīvotājus doties uz tirdzniecības vietām tikai nepieciešamības gadījumā, iepriekš sagatavojot iepirkšanās sarakstu un ievērojot divu metru distanci.