Atklāti par ceļu uz pārvērtībām: 2. nedēļa

Atklāti par ceļu uz pārvērtībām: 2. nedēļa

23. Oct 2023, 15:19 Avene2023 Avene2023

Diemžēl šonedēļ sanāca apmeklēt tikai vienu nodarbību no plānotām 2. Protams, ka pagaidām grūti runāt par kādu redzamo progresu. Šoreiz arī bija tik guļus nodarbība un masāža arī ar elektrību pēc tās (lai muskuļi nākamā dienā nesāp). Šoreiz jostas daļa jau tik stipri nesāpēja (bet tas varētu būt arī medikamentu terapijas dēl). Redzēsim nākamnedēļ. 

tā es izskatos slaida :)

un te tik slapja vieta palika pēc manis, pēc nodarbības..

Papildus nodarbībām klubā, mums ar citām projekta meitenēm un organizatoriem ir arī whatsapp grupa, kur dalīties ar savā ēdamā bildēm. Un te tāda savdabīga sajūta, kad parējās dalībnieces ir instagram ēdienu blogeres :) vienīgie personīgie secinājums man uz doto brīdi:

1. es ēdu samērā maz (īpaši brokastīs), bet tad gribas vairāk našķēties starp ēdienreizēm. Un mani našķi pārsvarā ir saldi :)

2. es biežāk izvēlos gatavot to, ko drīkst ēst un ēdis visa ģimene un īpaši bērni, kas zināmā mērā ierobežo ēdienkarti. 

Tagad tik jāizdomā, kā tomēr ēst.NB! par treniņiem. Labāk vilkt kokvilna apģērbu, kas labāk laiž ūdens un elektrību, bet arī neslīd, ja vajadzēs tomēr darīt arī kādas aktivitātes vertikāli. Pat sporta krūšturis te arī lieks, jo pārāk biezs apģērbu slānis veidojās. Un līdz ar to, ieteiktu pārģērbt visas drēbes pilnībā pēc nodarbības, jo citādi nāksies staigāt mitrās drebēs. 

turpinām! :)