Ar mīlestību pret savu darbu!

Ar mīlestību pret savu darbu!

11. Feb 2018, 21:57 Melānija Melānija

Sveikas!

Ir pagājušas divas ļoti darbīgas nedēļas kuras pavadīju restorānā.  Bija ļoti daudz darba, jo palīdzēju atvērt jaunu un tiešām iedvesmojošu vietu ko sauc par " Ziemeļu enkuru".
Tā ir pavisam jauna alus darītava kura atvērusies Matīsa ielā 8. Tieši tajā pašā vietā, kur kādreiz atradās ''M8 Telpa''.
Šo nedēļu laikā mans uzdevums bij parūpēties par ēdienkarti, virtuves aprīkojumu un telpas( respektīvi virtuves) jauno izkārtojumu.
Šī alus darītava ir ar fantastisku atmosfēru. Varu lepoties ar to, ka biju maza daļiņa no šī  lieliskā piedzīvojuma kur varēju iepazīt jaunus cilvēkus, kolēģus un tajā pašā laikā ielikt šajā uzņēmumā sirdi un dvēseli.
Jo cilvēki, ar kuriem man nācās strādāt šīs dažas nedēļas pierādīja, ka tas ir viņu dzīves aicinājums un sapnis kuram noticēju arī Es.  Kā galvenais palīgs, protams, tika iesaistīts arī mans mīļais vīrs. 
Nu šī vieta jau no 9.februāra  ir oficiāli  atvērta. :)
Aicinu arī jūs kopā ar ģimeni izbaudīt Latvijā ražotu un ar mīlestību gatavotu gardu alu, neaizmirstot par uzkodām un fantastisku maltīti. 
Vīri noteikti novērtēs un bērniem arī ir vietiņa kur izskrieties.

Bet tas nav viss, jo paralēli darbam mēs atrodam laiku arī sev un mazulītim, jo apmeklēju dzemdību sagatavošanas kursus māmiņu klubā. 
Man tiešām ir sajūta, ka māmiņu klubs ir vieta, kur es varu smelties jaunas zināšanas gan par mazuli, gan sevi pašu. Un, protams, es uz kursiem līdzi ņemu arī vīru, jo tas mums abiem ir aktuāli un ļoti svarīgi.
Pirmā lekcija bija par jaundzimušā aprūpi, kuru pasniedza  Elita Svareniece.  Šī lekcija deva mums mazu ieskatu kā tas ir būt vecākiem. Kas ir nepieciešams mazulītim pirmajās dzīves dienās, pirmajā mēnesī. Kas ir primārais un ko varbūt arī nevajag mazulim, jo patreiz viss pieejamais pārtikas un  apģērbu veikalos ir tik plašā klāstā, ka mēs kā topošie vecāki apmulstam.Un ļoti noderīgi, ja ir kāds, kas palīdz ar padomu un atbild uz mums tiešām svarīgiem jautājumiem. Jo ne vienmēr mammas un vecmāmiņas padomi ir vispareizākie. 
Jau tas vien, ka mums pastāstīja un  parādīja kāds ir mazulis pirmajās dzīves minūtēs tad, kad viņš ir piedzimis. Kāds viņš ir mazs, trausls un neaizsargāts. Cik ļoti tam ir nepieciešama šī mātes mīlestība, sirds un ķermeņa siltums.
Pirmās pārbaudes, pirmā mazuļa vēdera izeja, nabassaites kopšana un, protams, arī pareiza mazuļa turēšana, pacelšana, nolikšana un nēsāšana kas veicina attīstību.
Dzīvē tas noteikti nav tik vienkārši un viegli, bet ir labi, ja kāds mums par to visu pastāsta jau savlaicīgi. 

Es noteikti turpināšu doties uz lekcijām, jo priekšā vēl ir tik daudz interesantas lekcijas par krūtsēdināšanu un sagatavošanos dzemdībām.
Domāju, ka katrai māmiņai tas ir svarīgi. Un man kā jaunai māmiņai it īpaši, jo bērniņam vēlu tikai to pašu labāko. Un es taču neko par to visu nezinu. Laiki mainās un grāmatās šī informācija jau ir mazliet novecojusi.

BEIDZOT arī es varu teikt, ka mans atvaļinājums ir sācies.!
Varu pilnvērtīgi veltīt laiku sev, saviem mērķiem un sapņiem, par kuriem pastāstīšu arī jums. 


Lai fantastiska un iedvesmojoša nākamā nedēļa arī jums mīļās māmiņas! :)

Melānija