Aktieris Artūrs Skrastiņš velta emocionālus vārdus visiem tēviem

06. Sep 2019, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Tuvojoties Tēva dienai, kas Latvijā tiks atzīmēta jau šo svētdien, 8. septembrī, LMT seriāla “Tur” aktieris Artūrs Skrastiņš veltījis īpaši emocionālus vārdus visiem tēviem.

Dalība seriālā “Tur”, kas ir pirmais Latvijā ražotais seriāls par attiecībām virtuālajā un reālajā pasaulē, aktierī radījusi pārdomas arī par mūsdienu pasauli – tehnoloģijām un to piedāvātajām iespējām, savstarpējām cilvēku attiecībām un dzīvi virtuālajā vidē. Ar ko tu esi labāks par mašīnu? Šis retoriskais jautājums video vēstījumā izskan vairākkārtīgi, Artūram aicinot tēvus izvērtēt, kādas ir viņu attiecības ar bērniem un kas ir tas, ar ko viņi lepojas.

Mūsdienās, kad pasaulē ir tik daudz gudru mašīnu, kas, lai arī neprot mīlēt, tomēr spēj apspēlēt mūs gan šahā, gan uztaisīt operāciju, gan nosēdināt lidmašīnu, gan pienest pusdienas, tādējādi atvieglojot mūsu dzīvi, tieši cilvēka griba ir tā, kas spēj pārveidot pasauli un atšķir cilvēku no mašīnas. “Viss, kas tev ir vajadzīgs, lai kļūtu par spicu tēti, sagribēt par tādu kļūt!pārliecināts ir aktieris.