7 pārbaudīti ieroči cīņai pret celulītu

7 pārbaudīti ieroči cīņai pret celulītu

12. Apr 2021, 20:21 ElīnaU ElīnaU

Pilnībā apbruņota ar zināšanām un uzlādēta ar neatlaidību, es esmu gatava doties cīņā ar tik nīsto ienaidnieku- celulītu

Celulīts ir organisma darbības īpatnība. Starp ādas virsējo kārtu un muskuļiem atrodas tauku šūnas, kas ārēju iemeslu veicinātas palielinās. Ja āda nav pietiekami elastīga vai bieza uz gurniem, augštilbiem vai dibena parādās celulīts, kas vizuāli līdzinās apelsīna mizai. 

Lai vai kā gribētos, tomēr celulīts nešķiro izredzētos- tas rodas gan slaidām, gan apaļām, gan sprotiskām un mazāk sportiskām dāmām. 

Iemesli, kāpēc tas rodas:

Hormoni, nepietiekama šķidruma uzņemšana, vairogdziedzera/ aizkuņģa dziedzera darbības traucējumi, olnīcu disfunkcija, venozā/limfātiskā nespēja, nepareizs uzturs, stress, mazkustīgs dzīvesveids, grūtniecība, starujas svara svārstības, atkarība no alkohola un smēķēšanas, iedzimtība.

Efektīvs un pārbaudīts ieroču komplekss cīņai pret celulītu

1. Kontrastduša

Kontrastduša pātrina vielmaiņu, aktīvi palīdz izvadīt no organisma toksīnus, atgriež tonusu muskuļiem un ir lieliska anticelulīta procedūra. Tiek aktivizēta asinsrite un "apelsīna miza" no ciskām, dibena un citām ķermeņa daļām pazūd kā nebijusi.

Metode: 

Kontrastdušu jāuzsāk ar silto ūdeni (izcili 40 grādu robežās)- tas palīdzēs ķermenim atslābināties. Strūklu ilgums- siltais līdz 90 sekundēm, aukstais (20-30 sekundes)

Procedūru noslēdz ar aukstā ūdens strūklu. 


2. Pietiekošs uzņemtā šķidruma daudzums

Lietojot ūdeni pietiekamā daudzumā, sārņi izvadās caur nierēm un liekie taukaudi noārdās. "Udens palīdz radīt veselīgu sāta sajūtu un pasargā mūs no nevēlamas pārēšanās. Universāla formula minimālā uzņemamā dienas šķirdruma daudzuma ir 30 ml ūdens uz 1 kg svara.

3. Fiziskās aktivitātes ( vismaz 60 min aktīva pastaiga 3-4 reizes nedēļā)

Staigāšana- tas ir viesvienkāršākais, bet arī visefektīvākais vingrinājums. Pastaigas palīdz uzlabot uzlabot veselību un muskuļu tonusu. 

Interesanti: 

20000 soļi dienā palīdzēs atvieglot 1 kg svara zaudēšanu nedēļā. (nepieciešams zaudēt 1000 kcal dienā, lai sasniegtu šādu mērķi)

4. Problēmzonu masāža

Katru rītu berzējot ķermeni ar atbilstošu ķermeņa suku- ātri un lēti var paātrināt organisma attīrīšanās procesu, uzlabot asinsriti- tādejādi samazinot celulītu.

Lieliski noderēs arī saldētu zaļās tējas ledus gabaliņu masāža. 

5. Regulāra skrubēšanās ar kafijas ķermeņa skrubi

Kafijas skrubji attīra ādu no atmirušajām šūnām, sniedz tai svaiguma sajūtu un viegli tonējošu efektu. Kafijas beizumu skrubis ļoti palīdz cīnīties ar celulītu, kā arī ir labs līdzeklis striju novēšanai. 

Absolūts favorīts ir Latvijā ražotais Madly Honest kafijas ķermeņa skrubis. Sastāvs ir 100% dabīgs, bez piejaukumiem, izcili veic skrubēšanas funkciju. Patīkama konsistence un absolūti dievīgs aromāts. madlyhonest.com - pasūtu šeit

6. Adatiņu matracis

Adatiņu paklāja masāža stiumulē nervu centrus, uzlabo asinsriti un limfas plūsmu, organisms tādejādi tiek intensīvi bagātināts ar skābekli. Pati izmantoju neaizstājamo , Latvijā radīto Pranamat ECO paklājiņu. Meklē šeit: pranamat.lv

7. Vitamīni + ēdienkarte (samazini cukura, sāls, fst food, kafijas, gāzētu dzērienu un alkohola lietošanu)

Celulītam patīk cukurs, sāls, miltu izstrādājumi, "fast food", trekni produkti, gāzēti dzērieni. Alkohols aiztur organismā šķidrumu un rada tūsku. 

No vitamīniem svarīgi izcelt kolagēnu, kas stiprina saistaudus un padara ādu tvirtāku. Svarīgs ir arī C vitamīns un omega 3& 6 taukskābes.

 

Zelta ierocis, lai atbrīvotos no celulīta ir komplekss risinājums- veselīgs dzīvesveids, ikdienas regulāra ādas kopšana un kontrastdušas. 

Ja sākotnēji man šķita, ka šo "kaiti" nekad neuzveikšu- esmu uzvarējusi šajā cīņā un gatava palīdzēt arī jums ar pačukstot skaļi par to, kas man palīdzēja.

Par gludām & tvirtām kājām un dupšiem!