7. maija raidījumā viesosimies pie mākslinieces Ievas Bondares

05. May 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sveicieni nu jau maijā! Lai arī pavasaris šogad ir ļoti viltīgs, kopā ar saules stariem un ziedošiem kokiem atnesot arī vēsas dvesmas, mēs priecāsimies svētdienu sagaidīt kopā ar jums!

Cerams, ka tavi svētdienu rīti ir rezervēti Māmiņu Kluba jaunākajam TV raidījumam. Izņēmums nebūs arī 7.maijs, tāpēc svētdien plkst. 8.55 slēdz iekšā "STV Pirmā!"

Maija pirmajā svētdienā viesosimies pie mākslinieces Ievas Bondares.

Vai esi kādreiz dzirdējusi par tauriņpieskārienu masāžu? Par to, kas tā ir un kāds ieguvums no tās, stāstīsim jaunākajā raidījumā.

Mēs zinām, kā ir tad, kad pietrūkst ideju ģimenes maltītei, tāpēc, lai ieviestu savā ēdienkartē jaunas garšas, raidījumā piedāvāsim gardas dārzeņu biezzupas recepti.

Jaunās māmiņas nereti satraucas par jautājumu, vai viņām ir pietiekami daudz piena? Ja arī tev šis jautājums ir aktuāls, svētdienas raidījumā aicinām ieklausīties zīdīšanas speciālistes Sandras Lases rekomendācijās, kā noskaidrot, vai piena ir gana, un ko darīt, lai nepieciešamības gadījumā to pavairotu.

Ko darīt, kad mazā dāma vēlas rotāties ar auskariem? Protams, jādodas ciemos pie ausu fejām, kuras ar savām maģiskajām rociņām ausīs ieburs auskarus.

Gaidību laikā topošā māmiņa dodas uz regulārām vizītēm pie grūtniecību uzraugošā speciālista. Kurās gaidību nedēļās vizītes ir obligātas un kas tajās notiek, svētdienas raidījumā stāstīs ginekoloģe Alise Vigule.

Tiekamies 7. maijā plkst. 8.55