7.februāra TV raidījuma lielajā intervijā - Marta Grigale

06. Feb 2021, 19:42 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vai esat gatavas spert vēl vienu soli tuvāk pavasarim un sagaidīt februāri ar Māmiņu Kluba jaunāko TV raidījumu? 

Šo svētdien, 7.februārī, plkst. 9.20 slēdz iekšā STV Pirmā, un pavadīsim brīvdienas rītu kopīgi foršās sarunās

Svētdienas raidījuma lielajā sarunā tiksimies ar dziedātāju un radio personību Martu Grigali. Sarunas, protams, par mammas lomu un sievišķību.

Ar sausu ādu visbiežāk nākas saskarties ziemas sezonā, kad mājokļus silda centrālā apkure, laukā gaiss ir daudz aukstāks un labprāt sasildāmies vannā. Raidījumā svētdien tiksimies ar ārsti, kura sniegs trīs priekšnosacījumus, kurus ievērojot var izvairīties no sausas ādas un tās netīkamajām blakus izpausmēm - niezes, ādas lobīšanās.

Vai esi pamanījusi, ka Latvijā audzēti augļi un dārzeņi ir daudz sulīgāki, bet gaļa - mīkstāka? Raidījumā šefpavārs Normunds Baranovskis stāstīs, kādas, viņaprāt, ir priekšrocības, iegādājoties Latvijā ražotus produktus. 

Rūpes par sievietes veselību ir svarīgas visos vecumos, taču jāņem vērā, ka dažādos vecuma posmos arī mūsu ķermenim ir dažādas prasības pēc vitamīniem un mikroelementiem. Svētdienas raidījumā endokrinoloģe Maija Gureviča atgādinās, ka sava vecuma vajadzībām vajadzīgo vitamīnu lietošanu var uzsākt, negaidot izmaiņas pašsajūtā, jo tas ļaus novecot veselīgi un saglabāt aktivitāti ikvienā vecumā.

Tiekamies 7.februārī plkst. 9.20