6. marta TV raidījumā aktualizēsim tēmu par novecošanu

04. Mar 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Klāt marts, kas līdzi atnesis pavasari! Saulīte, par spīti tam, ka sola kārtējo aukstuma vilni, spītīgi spīd aizvien spožāk, un dienas kļūst garākas.

Svētdien priecāsimies ar tevi satikties pie TV ekrāna, lai pastāstītu, kā palīdzēt sev šajā laikā justies un izskatīties skaistai, kā arī atbildētu uz jautājumiem, kas svarīgi par dzīvi ar mazuli. Tiekamies jau 6.martā plkst. 9.20 kanālā STV!

Visos laikos aktuāla tēma bijusi skaistuma un jaunības saglabāšana. Ko darīt šodien, lai izskatītos lieliski arī pēc vairākiem gadiem? Par skaistumumu un novecošanu 6.marta raidījumā runāsim ar sejas fitnesa un manuālās modelēšanas speciālisti Ievu Neļķi un dermatoloģi, preventīvās medicīnas speciālisti Janu Janovsku.

Pavasarī organisms pieprasa enerģiju, tāpēc svarīgi pieturēties pie veselīga un sabalansēta uztura, kas nodrošinās mūs ar nepieciešamajām uzturvielām un vitamīniem. Sarunā ar uztura speciālisti skaidrosim, kur smelties pavasarī vitamīnus enerģijai.

Bēbīšu kluba ģimene Kristiana pirmajos trīs dzīves mēnešos jau devusies vairākos izbraucienos, tāpēc māmiņa Santa jau guvusi pieredzi ar somu kārtošanu, atzīstot, ka sākotnēji somā likusi līdzņemšanai daudz vairāk lietu, bet ar laiku secinājusi, ka tik daudz mantu nav nepieciešams. Vairāk par to, kā gatavoties ceļam ar mazuli, skaidrosim raidījumā.

Piekritīsi, ka mūsu dzīves mērķis ir skaisti un kvalitatīvi nodzīvots mūžs nevis kopējais gadu skaits, jo, kamēr vienam jau 50 gadu vecumā ir vairākas hroniskas saslimšanas, citam daudz lielākā vecumā nav nevienas ar novecošanos saistītas kaites. Kas jāņem vērā, lai  parūpētos par kvalitatīvu dzīvi, vaicāsim ārstam.

Attīstošām rotaļām bieži vien var izmantot dažādas praktiskas lietas, kas jau atrodamas mājās. Svētdienas raidījumā iedvesmosimies 4 interesantām un attīstošām rotaļām, kurās var izmantot biezenīšu paciņu korķīšus.

 

Tiekamies 6.martā plkst. 9.20