6.jūnija TV raidījuma lielajā intervijā - Kristīne Lindenblate

04. Jun 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vai esat gatavi vasarai? Jūnijs jau klāt! Taču, lai arī ir sākusies vasara, mūsu tradīcija svētdienu rītos ir nemainīga - tiekamies, lai nesteidzīgi dienu iesāktu ar Māmiņu Kluba TV raidījumu.

Mēs apsolām, ka arī šī reize nebūs izņēmums. Ieskaties, par ko stāstīsim 6.jūnija raidījumā!

Jūnija pirmā raidījuma lielajā intervijā tiksimies ar skaistumkonkursu organizētāju Kristīni Lindenblati.

Vislabākais dzēriens gan bērniem, gan arī pieaugušajiem ir ūdens. Cik daudz to dienā vajadzētu izdzert, vai ūdenim var pievienot sīrupus, augļus un ogas? Uz šiem jautājumiem svētdien atbildēs uztura speciālists.

Ir gadījumi, kad mazuļa āda iekaist un veidojas autiņbiksīšu dermatīts. Tas var radīt lielas raizes gan vecākiem, gan arī pašam mazulim, kurš izjūt diskomfortu. Raidījumā runāsim ar dermatologu, kurš skaidros iemeslus, kāpēc veidojas autiņbiksīšu dermatīts, un dalīsies ar ieteikumiem, kā šādās situācijās palīdzēt bērniņam.

Ziņa, ka gaidāmi dvīnīši, bieži vien topošajiem vecākiem ir negaidīts pārsteigums, kas līdzi nes arī satraukumu, vai ar gaidāmajiem bērniņiem viss ir kārtībā. Šī iemesla dēļ daudzaugļu grūtniecības laikā topošajām māmiņām analīzes un izmeklējumi tiek nozīmēti biežāk nekā tad, ja gaidāms viens bērniņš. Kādas analīzes ārsti pārbauda, raidījumā svētdien skaidros ginekoloģe Karlīna Elksne.

Līdz ar siltāku laiku aizvien biežāk dosimies uz pludmali. Ko obligāti vajadzētu atcerēties, ja ar mazuli dosimies atpūsties pie ūdens vai arī citviet dabā? Atbildes uz šo jautājumu raidījumā sniegs bērna ārste.

Tiekamies 6.jūnijā plkst. 9.20