4. jūnija Māmiņu Kluba raidījumā tiksimies ar Ditu Graudu

02. Jun 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kamēr bērniem sācies vasaras brīvlaiks un daļa vecāku devušies atvaļinājumā, Māmiņu Klubs turpina būt kopā ar jums, ik svētdienu ienākot ikvienā mājā ar jaunām sarunām un vērtīgām atziņām. 4.jūnijs, protams, nebūs izņēmums, tāpēc tiekamies jau svētdien plkst. 8.55 kanālā STV!

Svētdien viesosimies pie grima mākslinieces un jaunās māmiņas Ditas Graudas.

No kāda vecuma mazuļa uzturā iekļaut piena produktus un ar kuriem produktiem sākt vispirms? To svētdienas raidījumā vaicāsim uztura speciālistei.

Visbiežāk runājam par grūtniecības trīs trimestriem, taču periodu uzreiz pēc dzemdībām dēvē par ceturto trimestri. Jā, arī tas līdzi nes dažādus pārbaudījumus, no kuriem viens ir zīdīšana. Kāds ieguvums māmiņai un mazulim no krūts barošanas un ko darīt, ja tā neizdodas? To vaicāsim ginekoloģei Alisei Vigulei.

Vasara nav iedomājama bez ballītēm, garām sarunām ar draugiem uz terases vai došanās piknikā. Lai pasmeltos idejas veselīgai un gardai uzkodai, svētdienas raidījumā iepazīstināsim ar Mung pupiņu gvakamoles recepti.

Superbēbītis aug lielāks, ar katru dienu kļūstot aizvien aktīvāks. Mazulīša ģimene jau vasaras pirmajā pusē iecerējusi doties ceļojumā, tāpēc ir ergosomas meklējumos. Svētdienas raidījumā dosimies lūkot ergosomu piedāvājumu kopā!

Vasara ir sākusies, lai dzīvo vasara! Lai sagatavotos tai uz visiem 100%, jaunākajā raidījumā iztaujāsim stilisti, lai uzzinātu, kas jauns pludmales modē šajā sezonā.

Tiekamies 4. jūnijā plkst. 8.55