4. aprīļa Māmiņu Kluba TV raidījuma lielajā intervijā - Indulis Paičs

02. Apr 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sveiciens aprīlī! Šajā Lieldienu rītā atkal tiksimies, lai uz brīdi rastu mieru no ikdienas steigas un veltītu laiku vērtīgām sarunām un jautājumiem, kas svarīgi gan topošajiem, gan arī jaunajiem vecākiem.

Tiekamies jau šo svētdien, 4. aprīlī, plkst. 9.20 kanālā STV!

Lieldienu raidījuma lielajā sarunā tiksimies ar teologu, psihologu un mācītāju Induli Paiču, lai runātu par trim vērtībām – pacietību, pieticību un pateicību.

Katrā no mums mīt mūsu iekšējais bērns, un ir labi tam ļaut vaļu izdauzīties, rotaļāties un kārtīgi izsmieties. Raidījumā eksperte skaidros, kāpēc tas ir tik svarīgi, kā arī minēs iemeslus, kāpēc iekšējais bērns, iespējams, ir iesnaudies.

Ja jūsu ģimenē drīz ienāks mazulītis un šobrīd sāc gatavot visu nepieciešamo dzemdību somai, tev noderēs vecmātes ieteikumi, kā somu sakārtot pareizāk un ko tajā noteikti likt iekšā.

Kurš gan nesapņo par skaistu smaidu? Nav nekāds noslēpums, ka ne vienmēr bērni labprāt tīra zobus, tāpēc vecākiem nākas ņemt talkā dažādas viltības. Kā ar zobu tīrīšanu sokas Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītājas Rūtas ģimenē, ielūkosimies jau šo svētdien.

Gatavojoties bērniņam, sieviete, visbiežāk, pārdomā savu uzturu un dzīvesveidu, taču ne mazāk svarīgi ir arī parūpēties, lai organismā netrūktu tam svarīgo mikroelementu. Kurus no tiem obligāti būtu jālieto, gatavojoties bērniņa ieņemšanai, raidījumā stāstīs endokrinoloģe.

Tiekamies 4. aprīlī plkst. 9.20